Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol es hogyan ismertetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol es hogyan ismertetek meg parotokat?

Figyelt kérdés

Hogyan kozeledett?reszleteket kerek mert azt mar sokszor hallottam hogy hol meg hogyan

Hogy megy egy randitok a szuleitek nagyon szigoruak?Egyedul hagynak benneteket vagy ez csaladi buli?


2010. szept. 2. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden éjjel ott állnak az ágyunk mellett mikor szexelünk :(((
2010. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
chaten ismerkedtünk meg (tudom hogy lol de kit érdekel?:D). Nagyon sokáig msneztünk, kb fél évig, miután taliztunk. Előtte nagyon sokszor telefonáltunk, így biztos tudtam hogy nem egy pedofil 40 évessel van dolgom:D már msnen eléggé összemelegedtünk ezért az első randi már egyből olyan volt, mintha hónapok óta járnánk. több mint 2 éve vagyunk együtt:) 17/L és 18/F
2010. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmet kísértem pótvizsgára, és amíg ő bent volt, a kint álló lánnyal dumáltam az iskoláról, és egyéb unalmas témáról. Utána elkértem a nevét, bejelöltem facebookon, azon keresztül felvettem MSN re, ott megbeszéltünk egy időpontot, találkoztunk, elvittem egy kólára, aztán haza, és nem védekeztünk. Kielégítő válasz?
2010. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Társkeresö oldalon talált rám,dobott egy emailt és rá két orára már randiztunk is...aztán pár nap mulva ismét randiztunk majd megkérdeztem töle meddig gyerekeskedünk még,és megcsokolt,majd feküdtem neki mint az alföld

Azota is tart a dolog

22/L ö 27F

2010. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!