Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam? Vajon kereshet még ezután?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy férfival társkeresőn, levélváltások, képcsere, mindkettőnknek nagyon bejött a másik.

Aztán én elbizonytalanodtam (az okok magánjellegűek), ezért lemondtam a találkozásunkat, és elköszöntem tőle, de írtam, hogy ettől függetlenül nagyon vonzódok hozzá, és idő lesz elfelejteni, annak ellenére, hogy csak levelezésekből ismerem.


Szóval a kérdés, később még próbálkozhat-e nálam vagy teljesen kizárt?

Én nem merek újra kezdeményezni, pedig sokat gondolok rá.



2021. okt. 18. 23:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miután te visszautasítottad, nem fog próbálkozni. Ha megbántad, neked kell kezdeményezni és ha eléggé tetszettél neki, lehet ad egy második esélyt a dolognak.
2021. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

A magán jellegű okok azok a srácok akik csak lereszeltek és mostmár senkiben nem tudsz bízni szokásos esete?

Am ti nők miért vagytok ennyire ostobák?

2021. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!


#2 Nem másik férfi van a dologban!

2021. okt. 18. 23:28
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Halljuk mi az ok!
2021. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem, hogy fog próbálkozni újra, hisz lezártad vele.

Ha akarsz valamit, neked kell lèpned.

Viszont mielőtt párkapcsolatosdit akarsz játszani, szedd rendbe magad, mert így nem fog menni.

Ez az elbizonytalanodtam, lemondom, de titkon arra várok, hogy mèg nyomuljon dolog nagyon gáz. Így nem lehet szórakozni senkivel sem.

2021. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Egyetértek!


Nem volt célom szórakozni!

2021. okt. 18. 23:31
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem teljesen balfék, akkor nem fog újra próbálkozni. Elutasítottad egyértelműen.
2021. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
#6 attól még szórakoztál
2021. okt. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én sem próbálkoznék magamnál.


Az okokat neki elmondtam, itt nem fogom!

2021. okt. 18. 23:37
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Akk viszlát megbeszéltük
2021. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!