Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonló jellemű társsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló jellemű társsal hogyan lehet változást elérni?

Figyelt kérdés

Most rólam van szó de nem tudom mit tegyek.


Alapvetően nem tudom miért vagyok ilyen.

Benne ragadok helyzetekben, még annak ellenére is hogy nem tetszik vagy nem érzem a helyemen magam. Csak csinálom nap nap után a dolgom..és nem lépek semerre,mintha beletorodtem volna..


Nem kezdek az életemmel és magammal se semmit. Kapcsolatban élek de csak együtt élünk kb, és hiába kérdezi barátnőm mikor lépek vlmerre nem tudom. Őszintén nem gindolkozom ilyeneken a hétköznapokban, fel sem merül bennem..csak ha szóba hozza.. aztán másnap kezdődik minden elölről és elül az egész bennem.. Nem a szex ami miatt nem lépek, mert kb 1,5éve nincs az se de együtt vagyunk.


Kb. Munka aztán haza, házi munka este pihi..ennyi

De q jövőre és az aktuális helyzetemről nem gondolkodok soha..nincsenek terveim.


2021. okt. 19. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy olyan pár kellene melléd, aki irányít és rávesz dolgokra. Nagypapám volt ilyen, ha ki volt adva az irány, akkor csinálta, de magától nem talált ki semmit.
2021. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!