Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakításnak számít?

Figyelt kérdés

Volt/van egy srác akivel kb 10 napja ismerkedtem meg, már vagy 5x talalkoztunk, az első randin elcsattant az első csók és persze a többin is. Nagyon lelkesedett értem, minden nap jó reggelt üzenet várt a kijelzőmön, elég nyálas emojikkal😅 minden nap minimum 1x megkérdezte hogy hogy vagyok, mit csinálok. Elégge nyomulósnak és kicsit annak a levakarhatatlan fajtának tünt de nem zavart. Már 3x is írta hogy szeret, bááár én egyszer se viszonoztam csak hárítottam mert ez számomra elég nagy szó, főleg pár tali után. Már az első éjszakánk tervezgetése is szóba jött (amit hozzátenném nekem egyben a LEGELSŐ lenne). Nagyon beszédes és lelkes volt, egymás követő több napon is talizni akart es talalkoztunk is amíg nem dolgozott és tappénzen volt és hétvége volt. Majd elkezdett újra a dolgozni (12 órázni, 2 napig, 1x nappalos 1x éjszakás, majd 2 nap szabadnap)+ a hétköznapok és ezáltal az esti sulija. Egy idő után szinte már csak én kezdeményeztem ő meg 2 szavas válaszokat adott. Se jó reggelt üzenet se semmi... ma már nem is beszéltünk egy szót se pedig ma már szabadnapos elvileg és csak esti sulija volt, holnap viszont ha jól számolom szabadnapos és suliba se megy mert szombat. Tegnap írtam neki hogy át jöhet a hétvégen arra is csak annyit írt hogy oké. Ez azért lehet mert nem viszonoztam a "szeretlek" szót? Vagy csak sok a dolga? Csak mert azért látom hogy pl instán áktív szóval lehet, hogy annyira nem is elfoglalt...

Próbálom magam azzal nyugtatni, hogy elfoglalt, meg hogy ő nem az a fajta aki minden ok nélkül "lekopik" és talán holnap ha semmi dolga nem lesz akkor ír, bár biztos hogy nem és ez ezért elkeserítő...

Szerintetek mi lehet?


2021. okt. 23. 01:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

nem te vagy az egyedüli, minimális erő befektetéssel több vasat tart a tűzben

és e pillanatban nem te vagy a legjobb party már

szedd össze magad egy kicsit, mert ez kb a semmi kategoria és ennyire szorongasz és töröd magad miatta

az egy dolog h még szűz vagy de ne görcsölj ennyit, és ha jót akarsz magadnak kicsit kevésbé labilis csókát keress magadnak, azért az aki 10 napon belül ennyire rád mászik olyan vackokkal bombáz h így szeret úgy szeret aztán meg nem ír random marhára csak megjátszás hidd el nem csak neked tolja oda ezeket

2021. okt. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 sejtem hogy így van, tudom hogy naívnak tűnők, sőtt... lehet az is vagyok. De egyszerűen képtelen vagyok ezt kinézni belőle, olyan őszintének látszik, ő az a tipik ami a szívén az a száján fajta. Főleg hogy mikor megkérdeztem azt mondta h már nem irogat más lannyal és nem is talalkozik mással. A másik meg az hogy az is közre játszik hogy pont akkor mikor elkezdődött a suli meg a munka. Nem akarom mentegetni de szeretném azt hinni hogy van még esély
2021. okt. 23. 02:04
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

figyelj én fél évig beszéltem minden nap azzal aki tetszett nekem, azt hittem mindent tudok róla mert mesélt x dolgot magáról

amikor tényleg összejöttünk és összeköltöztünk jöttem csak rá mennyire nem is ismerem, és h az a sok sok minden csak mese volt és én se akartam elhinni hogy képes ilyen meg olyan dolgokra amikre elötte azt mondta h ő sose, de hát még is.....

sajnos elkell fogadni hogy vannak ilyen emberek, és sokszor csak manipulálják a másikat annak érdekében hogy megkapják amit akarnak

a naívsággal nincs baj különösebben mert aranyos szerethető tulajdonság, csak nagyon vigyázz mert mint a mostani esetben is úgy megtudnak vezetni és ha utána bántanak akkor úgy összetörsz mint a fene.. tapasztalat

2021. okt. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 rendben köszönöm! De ő nem kapott semmit, és ha kapott volna mondjuk együttlétet, es azutan csinalna ezt, akkor egybol leesne, de pár csók az semmi.... nem használt ki, és igazábol nem is flegma csak magához képest más. Lehet igazad van, én tobbet nem kezdeményezek, elég volt 1x-2x a részemről, ugy vagyok vele hogy lesz ami lesz
2021. okt. 23. 02:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki, hogy nem vesztegette sokáig az idődet, és nem használt ki

de biztos fel fog megint bukkanni amikor nem lesz senki más épp aktuális jobb nálad, akkor viszont legyen meg a tartásod és csak mint ahogy ő válaszolj neki de a legjobb az lenne ha akkor se, ha ő csak tartalékként tekint rád...

2021. okt. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Rwndben :( és szerinted ez 100%? Mármint minimális esély sincs arra hogy tényleg csak elfoglalt? Főleg hogy nem egy főnyeremény a legtöbb lány számára, csak max számomra.

Amúgs megfogadom a tanácsody és ha felbukkan újra akkor megfontolt leszek és kevésbé lelkes, bár most se voltam annyira az, mert nekem ez ujdonsag volt és kicsit sokkos voltam emiatt nem nagyon lelkesedtem kivulrol

2021. okt. 23. 02:28
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus szédítős köcsögnek tűnik. Ha megvolt a punci, helyből lelép, ha akad másik punci, helyből lelép, ha bármi nem klappol, helyből lelép. Keress inkább vmi rendes arcot.
2021. okt. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így látatlanban úgy tűnik, hogy ő az a lelkesedős típus, aki pillanatok alatt lángra lobban bárki iránt, de itt nem a te személyed a fontos, hanem a lángolás érzése. Másnap ugyanúgy tud rajongani más iránt.

A másik tippem, hogy valamilyen szélsőséges érzelmi hullámzással záró mentális zavara van (borderline v. bipoláris).

Mindenesetre ha elfoglalt is, egy korrekt pasi, akinek egy kicsit is fontos vagy, képes jelezni feléd. Kb. 1 percet igényelne...

2021. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szakítás 10 nap után? Még el sem kezdődött semmi.
2021. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9: Ha valakivel randizok, időt töltök, csókolózok, az már valamilyen kapcsolat... Lehet, hogy még nem párkapcsolat, csak ismerkedős kapcsolat, de mindenképpen "illik" korrektül kezelni, vagy akár lezárni. Aki erre nem képes, az érzelmi analfabéta, ne akarjon semmilyen kapcsolatot.
2021. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!