Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ismerősötök, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök, akinek a párkapcsolatában gondot okozott a covid/oltás téma, esetleg szakítottak is?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, történtek-e ilyenek, mert néha nem akarom elhinni, amit hallok. Hogy ilyeneken képesek az emberek összeugrani, akár annyira, hogy csúnya szakítás, válás lesz belőle…

2021. okt. 23. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nincs :) az idiota anti vaxereket mar reg leepitettem az eletembol + nagyon remelem a maradekot a virus elviszi
2021. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Én meg azt gondolom általában az ilyen "ne hagyjuk, hogy a politika megrontson egy kapcsolatot" felvetésekről, hogy itt egy élet és halál kérdésről van szó. Teljesen mindegy, hogy melyik oldalán állsz a Covid vitának, az álláspontod az, hogy emberéletek múlnak azon, hogy a helyes dolgot cselekedjük vagy sem. Nem arról van vita, hogy a Sötét lovag vagy a Batman és Robin a jobb film.

Aki emiatt szakított, az jól tette.

2021. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
A párom beoltatta magát, én soha nem fogom. Értelmes emberek vagyunk, elfogadjuk egymás véleményét még ha nem is értünk egyet. Hozzáteszem azóta mindketten voltunk covidosak, ő kórházközeli állapotba került, én meg röhögve átestem rajta. Azóta nem is téma köztünk az oltás. :))
2021. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Volt olyan randioldalon megismertem egy srácot, nagyon aranyos, kedves volt, jókat beszélgettünk. De randizni nem hivott el, egy idő után jeleztem találkozzunk személyesen mert közel is él s így nem látom okát miért ne.

Akkor derült ki annyira antiszoc s ezt a covidra fogta, hogy fél, retteg tőle majd nyáron, majd jövőre... Nem erőltettem, mondtam akkor ha csak beszélgetni akar ok de én randizok mással aki hajlandó is rá. Ez se gondolkodtatta el.

2021. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Van. 1évig nem volt hajlando szexelni a nő a férjével. De még csak egy csók sem... mert fosott a kovidtol. Remélem félrelépett szegény pasi
2021. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi vagyok, történtek-e ilyenek, mert néha nem akarom elhinni, amit hallok."

Akkor miért gondolod, hogy amiket majd itt olvasol teljesen idegen emberektől, akiknek a szavahihetőségéről semmi információd sincs, azok hihetőek lesznek?

2021. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező van aki azért nem akart randizni a randi partnerével, mert attól félt, hogy az mRNS-t elkapja.


És volt aki emiatt közösségbe sem ment. Magyarán nem a Covidtól féltek hanem az mRNS-től.

2021. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
sokat veszekedett velem ezen az exem. Szerinte nem létezik a vírus és összeesküvés elmélet csak az egész és nem kell vigyázni semmire, kivéve az oltásra, mert abba szerinte chippek vannak és méreg. Nekem pedig komoly betegségeim vannak, így beoltattam magam. Az exem szerint hülye vagyok ezért.
2021. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!