Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök egy fiúnak, aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök egy fiúnak, aki azt mondta:"Ha egy ilyen jó csajnak nincs pasija, annak okai vannak. " Oltás, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Azt mondta egyik barátnőmnek, hogy bejövök neki, és hogy nem fél hogy elkapkodnak engem más fiúk, mert ha egy ilyen jó csajnak nincs pasija annak okai vannak. Mit gondoltok? Nem tudom mire érthette, nincs velem szerintem különösebb gond, de szerintetek oltás volt, vagy valami más? 16/L
2011. máj. 2. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nem pozitív értelemben mondta, de te ismered őt igazán. szerintem úgy értette, hogy ha ilyen jó csaj vagy, akkor kéne h legyen pasid, és biztos van vmi stikked, h nincs.
2011. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igaza van, hogy többet kellene lazíts, bulizni járj. Te ismered magad te kell tud választ, hogy miért így érez.
2011. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát egyébként elég lazulós, bulizós vagyok (de ne értsétek félre nem iszom le magam minden hétvégén.)
2011. máj. 2. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet.

Nem rég vagy túl egy kapcsolaton és nem állsz készen egy újra.

Vannak igényeid, nem tud mindenki felszedni.

2011. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hááát, te ismered, de is is.
2011. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!