Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Nekem a teltebb lányok a zsánereim, de szexinek tartom azt is, aki a vékony, szóval ezzel nincs problémám. Viszont sokszor van olyan, hogy sütit/fagyit nem eszi meg, pedig kívánná, mert vigyázni akar az alakjára. Sőt, fogyni akar. Kb egy 168/60-as alkatot képzeljetek el, tehát teljesen tökéletes.

Én nem akarom megváltoztatni a testét, szeretném, ha jól érezné magát. Viszont szeretném ha tudná, hogy ha véletlen feljönne rá pár kiló, akkor kicsit teltebben sokkal jobban beindítana, mintha ledobna magáról párat. Ettől még ha fogyni akar, nem állok az útjába, mindenhogy vonzónak tartanám. Hogy reagálnátok rá? Kiakadnátok?


Ismétlem, nem kérem arra, hogy hízzon. Csak annyi lenne a célom, hogy ne jelenjen meg a mindennapjaiban ez a kényszeres odafigyelés, mert ha véletlenül mégis hízna, én annak csak örülnék.


2021. okt. 23. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

nem erdekelne, mert nem a pasim

miatt akarok fogyni vagy hizni, hanem magam miatt. mondjon akarmit, ha engem zavar a par kilo plusz, megteszek erte mindent, hogy leadjam (normalis, egeszsseges keretek kozott nyilvan).

2021. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon rossz néven venném, ne szólj bele az étkezésébe, magának kellene megfelelni, nem neked. Mondhatod, hogy neked tökéletes, nem kell fogynia.
2021. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne szólj semmit erről neki. Főleg ne bíztasd hogy hízzon. Ugyan nem kövér, de ha fiatalok vagytok, az ilyenből lesznek a tonnabébik annyira, hogy utólag bánnád hogy bíztattad.
2021. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ti ilyenek vagytok, hogy magatok miatt csináljátok, de nagyon sokan nem. Van olyan lány barátom, aki a karantén alatt felszedett pár kilót, és teljesen magába volt zuhanva, hogy a párjának biztos nem tetszik már, azonnal elkezd fogyózni. Én csak ezt akarom elkerülni. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy miattam KELL fogyóznia. Az neki se jó, és nekem se.
2021. okt. 23. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Hidd el, nem miattad csinálja. Biztosítsd róla hogy szereted és bárhogy elfogadod, de ne említsd a diétáját.

Azt mondjuk nem tudom miért köti az orrodra, hiszen köztudott hogy a pasik falra másznak az ilyen témától, nem is csodálom, nőként is idegesítene engem ha folyton a kalóriákat számolgatja meg nem lehet vele egy jó kibacattot enni.

2021. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

akkor miert kerdezgeted itt, ha te magad allitod, hogy sokan nem ilyenek, masok meg igen? tok

mindegy, en vagy xy mit mondunk, a baratnod velemenye a lenyeg.

2021. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Bánni fogod még ezt, kérdező, ha elhízik a barátnőd. Inkább dicsérd, bíztasd, hogy milyen jó alakja van.


A világon 4. legelhízottabb nemzet tagjaként baromira nem hízásra, lustulásra kéne ösztönözni a párodat. Tedd össze inkább a két kezed, hogy a barátnőd vigyáz az egészségére.

2021. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Te beteg vagy.
2021. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!