Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdeményezzek úgy, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek úgy, hogy én vagyok a lány?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy srác. Elég visszafogottak, csendesek vagyunk mind a ketten, szóval kinézem belőle hogy nem lépne ő. Aztán ki tudja, lehet ha érdekelném lépne, DE: már csak 1 alkalommal találkozunk (nem részletezem miért).


Kérdezzem meg, hogy lenne-e kedve velem továbbra is találkozni, írjak neki iwiwen hogy érdekel, vagy hagyjam mert ha érdekelném ő lépne.


Szerintetek?


2010. szept. 2. 20:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Talán a te esetedben megérné ha jelenleg te mint lány próbálkoznál, lehet mulya és ez által lehet h többet nem találkoznátok....
2010. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
20/L vagy ?
2010. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

És hogy lenne jobb?

Személyesen elhívni hogy találkozzunk (személyesen elég zavarban vagyok, alig tudok vele beszélgetni) vagy iwiwen írni? (csak ez megint gáz, mert ha személyesen be**ari vagyok, akkor iwiwen ne legyek már annyira bátor) :D


Meg tényleg mit mondjak neki? Sajna lehet nem is leszünk kettesben...

2010. szept. 2. 21:05
 4/28 A kérdező kommentje:
nem. 19 vagyok és ő is. miért?
2010. szept. 2. 21:06
 5/28 anonim ***** válasza:
Volt egy hasonló probléma itt az oldalon, csak 20/L 19/F-el. Azthittem Te vagy az:$
2010. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

jah értem.


de szted mit csináljak? :D

2010. szept. 2. 21:10
 7/28 anonim ***** válasza:
Te tudod, h ő h viszonyul hozzád. Egy fiúról azért jobban lejön, ha tetszik neki egy lány. Szóval ha ezt levetted, akkor neked kell lépni, ha nem akarsz ezen rágódni addig, amíg nem találsz mást, aki kezdeményez majd, és szintén bejön neked is...
2010. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

jaj de együtt érzek:S nálam is ez van, én mondjuk alaőjáraton nem vagyok félénk, de ő igen, és mellette olyan ideges vagyok meg úgy izgulok, semmit nem merek csinálni. így bénázunk már egy hónapja.. szerintem mondd meg neki, ha amúgy többet nem találkoznátok. de egyébként miért?

nem veszthetsz túl sok mindent! szedd össze minden bátorságod.

2010. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Hát olyan dolgok voltak pl , hogy állt velem szemben, de több méter távolságra és elkezdett minden ok nélkül mosolyogni. Meg volt olyan, hogy azt vettem észre hogy néz engem, de mikor odapillantottam ő elkapta a tekintetét.

Udvarias, érdeklődő.

De ez az, hogy csak fiúk vannak ebben a társaságban így nem tudom milyen lehet más lányokkal. Meg amúgyis mindenkivel udvarias.


Bejelölt engem facebookon, de nem írt semmit. Én bejelöltem iwiwen és direkt kiraktam hogy egyedülálló vagyok, és akkor sem csinált semmit visszaigazolt.

Nem tudom ezek számítanak-e.

2010. szept. 2. 21:28
 10/28 anonim ***** válasza:

De aranyosak vagytok :D

Szerintem kezdj el neki iwiwen átlagos dolgokról írosgatni, aztán meglátod hogyan válaszolgat neked. De ebből szerintem tudni fogja, hogy te is meg akarod ismerni és érdeklődsz iránta.

2010. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!