Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem unjátok még, a sok "Tetszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unjátok még, a sok "Tetszik egy fiú/lány, de merek beszélni vele, hogy kezdeményezzek" kérdéseket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
én a "nem unod még" kezdetű kérdéseket UNOM K.urvára
2010. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kimaradt egy nem* szó
2010. ápr. 22. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi van, most már mindenkinek kezd elege lenni? :DDD


Én speciel nem unom az ilyen kérdéseket, viszont reagálni általában nem reagálok rájuk, mert nem lehet mit... Dublőrnek meg nem mehetek a kérdező helyett.

2010. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert épkézláb válasz minden 10.-ben van...
2010. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Ha téged zavar,aki ne gyere ide többet :D
2010. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ezekre nem is lehet válaszolni
2010. ápr. 22. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek nem esik jól, ha kosarat kap egy fiútól vagy egy lánytól. Egyébként amíg itt lehet értelmes válaszokat is kapni, addig nem unom, és szívesen válaszolok rájuk.
2010. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem unom,mert mindig vannak benne olyan hasznos válaszok amik újak.Engem is érdekelnek az ilyenek.

Ha téged nem akkor ne olvasd el,ennyi!!!

2010. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!