Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha 1,5 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 1,5 év után eltűnt az intimitás a kapcsolatunkból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok a párom meg 22. Együtt élünk már 1éve és sajnos teljesen eltűnt az intimitás a kapcsolatunkból. Nekem ő volt az első, ő pedig nagyon sok lánnyal volt már együtt. Próbáltam beszélni vele, hogy mi lehet ennek az oka, de elvileg nem ez, hanem nincs magával megelégedve. Én ezt abszolút furcsálltam, mert elvileg az előző kapcsolataiban ezzel a részével nem voltak gondok. Viszont mindegyik exe megcsalta, ami arra enged következtetni, hogy talán mégsem így történt. Nagyon nehéz ez nekem és kezdem elveszíteni az önbizalmamat, hogy lehet miattam van ez. Remélem, hogy akad olyan, akivel történt már hasonló és eltudja mondani a tapasztalatait ezzel kapcsolatban, mert én már teljesen kétségbe vagyok esve. 2-3 hetente vagyunk együtt és akkor is én kezdeményezek. Volt, hogy 3 hónapig egymáshoz sem értünk.

2021. okt. 24. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden normális, ami mindkét félnek megfelel. Neked ez nem felel meg, szóval nem az. (Az emberek nagy többségének ennyi szex szintén kevés lenne, pláne ilyen fiatalon, pláne ilyen kevés idő után.)

Én megmondanám neki, hogy ez így nem oké. Teljesen normális, hogy vannak igényeid. Az, hogy egy felnőtt fiatal férfi hetekig-hónapokig egyáltalán nem kívánja a szexet, azért nagyon furcsa. Meg lehet próbálni javítani, kommunikációval, pszichológussal, kideríteni, hogy van-e lelki oka. De az is simán lehet, hogy neki alapból ennyira van igénye, akkor meg ha fejre állsz, sem fogtok passzolni szexuálisan. Én tennék egy utolsó próbát, leülnék vele beszélni, hogy ő hogy látja, szerinte van-e megoldás, és ha nincs, akkor szakítanék. Ez hosszútávon csak szenvedés lesz neked.

Azt lehet tudni, hogy az előző női azért csalták meg, mert nem volt szex, vagy "csak úgy" megcsalták, amitől most nincs önbizalma, és ezért nincs szex?

2021. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta még a kapcsolatunk elején, hogy nem volt olyan nap, hogy ne szexelt volna, csak néha néha, amikor sokáig dolgozott. Az előző barátnői valószínűleg nem kaptak elég törődést és szeretetet tőle, mert sajnos ezzel is voltak gondok, amin később tudott változtatni. Én úgy tudom ezért léptek félre.
2021. okt. 24. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

"ő pedig nagyon sok lánnyal volt már együtt."

22 evesen?

Ez a himr*bi egy igazi fonyeremeny:D

2021. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hogy te ezzel beéred 19 évesen. Mi lesz később?

Egyszerűen szakíts. A B verzió, hogy te is megcsalod idővel, mert az első pasi karjába fogsz omlani, aki udvarol egy kicsit.

2021. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!