Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ha az aktuális párod így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha az aktuális párod így lefog az mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem komolyan csinálta, hanem viccből. Tehát nem vesztünk össze vagy ilyesmi, hogy dühből csinálta volna. De nem tetszett az, hogy lefog ha éppen mennék valahova. De arra is volt már példa, hogy úgy rám feküdt, hogy még levegőt is alig kaptam, nagyon nyomta úgy a mellkasom. Jeleztem felé, hogy bocsi de ez nem tetszik, de mindig eljátssza ezeket.
2021. okt. 24. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami gond van nála, az biztos. Normális ember ilyeneket nem csinál.
2021. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai bántalmazás.

Lesz ez még rosszabb is...


Ébredj fel ameddig nem késő!

2021. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja még, hogy semmi humorérzékem sincs.
2021. okt. 24. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál neki, hogy ez neked ijesztő és kellemetlen ugye? Ha szóltál és ennek ellenére folytatja, az bántalmazás! Egy bántalmazó partnert meg sürgősen ott kell hagyni.
2021. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
hanyazor kerdezed meg meg??! neked ez a fetised? beteg vagy.
2021. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem nincs fétisem, és ez az első kérdésem. Viszont itt egy kérdésbe valakinek mindig bele kell kötni a kérdezőbe. Ha erre izgulnék, ilyen videókat néznék meg, de velem nem ez van.

Azt nem mondtam neki, hogy ijesztő, de azt igen, hogy nem tetszik, és azóta is csinálja, de nem is olyan régóta csinálja ezt, tehát nem a kezdetektől.

2021. okt. 24. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A klasszikus “te vagy a hülye, mert nem röhögsz a suttyóságomon”

Volt egy hülye szokásom: ha azt akartam, hogy valaki rám figyeljen, oldalba böktem, amolyan beszélgetésindítóként. Párom megkért, hogy ne tegyem, zavarja. Négy éve nem böktem oldalba.

Fordított helyzet: volt egy szokása, hogy random seggencsapkod. Ágyban, fuckfest alatt szíjjal is oké nekem, de hálószobán kívül nem szeretem. Amióta szóltam, azóta csak hálóban van pipacspirosra csapkodva a hátsóm.

Ilyen az, amikor két felnőtt tiszteli egymás határait.

2021. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor határ tartási probléma kérdező! Én szólnék utoljára, hogy ettől félek, hagyja abba! Ha nevet, vagy nem veszi komolyan, akkor kiadnám az útját, mert nem tud rám vigyázni. Ezt el is mondanám.

Egy férfi soha ne éljen vissza a fizikai erejével, ami védelemre teremtetett és nem nők bántalmazására.

2021. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül gyerekes, éretlen a viselkedése. Ez kb. az ovisok hajhúzásához hasonlít, amikor azért csinálja Döncike mert ő az erősebb és azé' is kifejezi mit akar. S érzelmileg még nincs azon a szinten hogy felfogja ez nem jó a másiknak, az empátia erős hiányáról árulkodik. S a helyett hogy magába szállna még visszadobja rád a felelősséget "nincs humorérzéked".

Átgondolnám, hogy érzelmileg ennyire sekélyes, másokkal együtt érezni képtelen emberrel meddig akarok együtt lenni...

2021. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a volt baratom csinalta, hogy ha fel akartam allni hogy kimenjek, visszahuzott az agyra es elkezdett puszilgatni, csikizni, hogy meg maradjak, de soha nem okozott fajdalmat, es abbahagyta amikor megkertem ra. nem normalis az ilyen viselkedes.
2021. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!