Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak azert vagy hű mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak azert vagy hű mert messze überell mindenkit az aktualis párod akkor valojában nem vagy hű?

Figyelt kérdés

Millio meg egy tapasztalata van mar nőkkel.es csak ezért becsul meg, mert tudja már hogy azon kívul hogy a masik csak az ujdonság varázsa(ami ugyis elkopik), mást neki nem fog tudni nyujtani. Mert messze überelem az eddi nagyon nagyon sok d.gópajtijat ia plane h azt se tudta eddig csak mellettem hogy képes egyáltalán szerelemre is.


Megleptem millio nő utan hogy mind szexben mint erzelemben mit váltottam ki.


De attol még tapadnak rá mások.

Ráadásul a nőkkel nincs baja azaz barmelyiket meg is húzná ha lehetne, de amiert nem, mert akkor velem elcseszi, csak ezért mond nemeket.


Tehát neki a kapcsolat rabság valahol tulajdonkeppen.

En ugy vagyok vele viszont hogy máshoz hozzá sem tudnék nyúlni!!

Nem azert nem k.féelk félre meg mással, mert akkor lelépne a barátom, hanem nekem a kapcsolat a szabadság, azaz nincs is igényem, be se nedvesednék másra!

Pont az lenne a bajom ha nekem ezt be kéne vállalni, es nem forditva hogy a kapcsolat a bajom hogy nem vállalhatom be!


Vagy szokjam meg hogy a ffiak ilyenek hogy legyet reptében is akár, es csak a nőjükre valo tekintettel mondanak szomoru letargiában nemeket más p.náknak??



#rabság a kapcsolat
2021. szept. 20. 11:26
 1/8 A kérdező kommentje:

*eddigi

is

2021. szept. 20. 11:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszéltel már a pároddal? Nem lehet hogy csak te misztifikalod túl ezt az egészet? Azt mondod túlszárnyalod az eddigi partnereit szexuálisan és érzelmileg is. Akkor mi a baj? A jó szex miatt senki nem marad ott valakivel. Nekem volt nagyon jó szexkapcsolatom, de nem voltam szerelmes belé, és simán lezártam ezt idővel. Hiába volt jó a szex az édes kevés.
2021. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs baj, akkor csinálsz?

Akkor vagy hű, ha nem csalod meg a másikat. Ennyi. Ne csavarj ezen.

2021. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen beszeltem vele.


Szószerint azt mondja azert nem csal meg mert nem hülye hogy velem elb.ssza.


Nem azert mert nem kéne más nő, vagy nem is érdekli mas nő, hanem csak az miatt hogy ne csessze el a kapcsolatunkat

2021. szept. 20. 11:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja es azt meg el se hiszi h nekem nem kene más. Szte amennyire en szeretem a szexet en bőven gyengebb vagyok mint ő. Szte ő az erosebb abban hogy kisertesnek ellenallni tud es nem én.
2021. szept. 20. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát normál esetben ez így van. Mármint amiatt nem csalod meg a párod, mert nem akarod elbaszni vele a kapcsolatot. Ez nem azt jelenti, hogy más ne tetszene vagy esetleg ne futnavégig az ember agyán hogy xy milyen helyes. Hanem mert tiszteli és szereti a partnerét annyira, hogy nem lép férre.

Most igazából a nagy semmin problémázol. Én is meg szoktam nézni a számomra vonzó ebereket, mégsem csaltam meg soha senkit a több éves kapcsolatomban sem.

"Nem azert mert nem kéne más nő, vagy nem is érdekli mas nő, hanem csak az miatt hogy ne csessze el a kapcsolatunkat" -ezzel mi a baj? Én is lefeküdnék Chris Hemsworthel, csak nyilván egyrészt lehetetlen másrészt meg nem belé vagyok szerelmes. A semmiből csinálsz pronlémát, ne csodálkozz ha megelégeli a pasid és otthagy. :D Féltékeny és birtoklási mániás vagy.

2021. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagxok az. Kulonben velem se lenne. Volt eleg nője mindenhez hogy tudja neki mi kell mi nem.


Amugy ha nem is erted hol a problémám az még rosszabb mintha értenéd és ugy nem latod bajnak.

2021. szept. 20. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem egy pszichológus ezt vizsgálta. Az jött ki, hogy egyébként minden férfi megakar dönteni kapcsolaton belül más nőket is. Csak sokan a félelem miatt nem teszik ezt meg.

A te párod attól fél, hogy elveszít téged, például.


Ne porogd túl. Örülj, hogy van egy palid, akinek van elég nagy akarat ereje. Én is ebbe a típusba tartozom.

Tényleg nagyon kemény sokszor. Mi férfiak ezen a téren baromi ösztön lények vagyunk. Nőként ezt biztos nehéz megérteni.


Ez van.

2021. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!