Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire minősül ez nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire minősül ez nagy bajnak ha nem ugyan olyanok a szexuális vágyaink?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek valahogy megváltozott a szexuális érzelme. Alig akar szexelni de tényleg nagyon nagyon ritkán.

Viszont én meg igényelném azt ha sűrűbben lenne, persze nem azt mondom, hogy minden nap legyen, csak azt szeretném, hogy sűrűbben legyen.

Viszont ő ezzel nem ért egyet, azt mondja néha akaratos vagyok és nem értem meg, hogy nem akarja, csak nekem is zavaró már pl egy hónapos kihagyás után is alig akart bele menni... Szeret nem erről van szó de kezdek már nagyon aggódni, talán velem van a baj nem vagyok már annyira izgató számára vagy mi lehet a baj?

Van olyan fontos tényező a szex egy kapcsolatban, hogy vitát alakítson ki ha a másik fél nem nagyon akar?



2021. okt. 24. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez így nem működik.

Ha egy hónapot képes kihagyni, és nem terhes, akkor orvos kell.

Fogamzásgátló is okozhatja.

2021. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha ez egyik napról a másikra történt, akkor...


1.Csináltál valamit amit ő rossz néven vett, de nem mondja ki. Kissé gyerekes. De rád sem vet jó fényt.


2.Lett valakije, vagy csak olyan akit jobban bírna, mint téged. Ez esetben "beszoptad"!


3.Simán csak régen is ilyen volt, csak miattad eljátszotta, hogy nem.

2021. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Régebben oda volt érte...

Azt állítja, hogy mostmár neki ez annyira nem fontos....

2021. okt. 25. 01:11
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem eltérő szexuális szokás, hanem eltérő libidó, meg az elhidegült kapcsolatok első igen kézzelfogható jele. Ha most ez van akkor mi lesz 10 év múlva???

A legtöbb kapcsolat ezért fut zátonyra. Észre sem veszik sokan de a kielégítetlen fél egyre feszültebb, frusztráltabb, türelmetlenebb a mindennapokban "semmiségeken" megy a vita, összefeszülés e miatt. Egyenes út a szakadékba. Szóval üljetek szépen le és öntse ki a szívét mi zavarja. Kérdezd meg tőle szerinte neked miben kellene változtatnod. Apránként de ki fogod tudni szedni mi a baja. Ha meg nem akarsz pszichológust játszani akkor próbálj szimplán kedveskedni a hétköznapokban. Ha az sem megy akkor meg engedjétek el egymást. Feleslegesen raboljátok a másik idejét.

2021. okt. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy régen se volt oda, és megunta a színjátékot, vagy elmúltak az érzelmek, vagy neki valóban ennyi az igénye.

Valószínűleg nem segít, ha leülsz vele egy őszinte beszélgetésre, mert nem fogja őszintén elmondani, hogy mi a gondja, miért nem szeretné gyakrabban.

A szex nagyon fontos a kapcsolatban. Gondolj bele, a hűség azt jelenti, hogy kizárólag vele szexelsz, tőle kapsz meg minden intimitást. Ha nem jó, nem működik, nem tudjátok megbeszélni a gondokat, akkor a kapcsolat tönkre fog menni. Keress olyat, akivel ezen a téren is összeilletek.

2021. okt. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Az önmagában nem minősül bajnak, ha eltér a libidó MINIMÁLISAN.

Nálunk fordítva van a helyzet, én simán igényelném nőként heti 2-3 alkalommal is, páromnak viszont általában elég a heti 1x.

Nem matyizik, nem szeretőzik, nem beteg, szimplán ilyen. A kapcsolat legelején már letisztázta velem, hogy neki nem a szex körül forog minden és nyilván szereti, de ha ilyen lepedőakrobata csődörre vágyok, akkor nem ő az emberem.

Jó vele a szex, teljes mértékben kielégítő, de soha nem erőszakolnám rá magam. Egyrészt sokszor váltott műszakozik, másrészt mindketten főállás mellett tanulunk levelezőn is, sajnos sokszor pihenésre sincs idő normálisan. Ha nagyon rajtam van a bugi, akkor a zuhany alatt elintézem magam.

Cserébe pl. a múltkor térdkalács ficamom volt és majdnem 2 hétig alig tudtam ülni meg állni, eszébe se volt még csak bepróbálkozni se, a világ legmegértőbb embere. Mindig mindenben mellettem áll, támogat és egyébként rendkívül bújós, szeretgetős típus, tehát az intimitás más formái jelen vannak.


Kérdező, nálatok azért mondom, hogy baj van, mert 1 hónap az rengeteg idő. 1 hónap kimaradás max akkor normális ha tényleg beteg, vagy lesérül, vagy valami tragédia éri...

Gondolom beszélni próbáltál már vele, én igazából tök őszintén megmondanám, hogy ez így nem elég és szeretnél keresni valakit akivel hasonlóak az igények.


23L, 4 éves kapcsolat

2021. okt. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem tudnám elengedni mert szeretem... csak annyira rosszul esik, nem tudom mi lehet a baj. Látom rajta is, hogy szeret sokszor kedveskedik rám szánja a megmaradt idejét mindig...

De szexelni nem nagyon akar...

Szerintem elég fontos dolog a szex és nagyon rossz érzés, hogy a párom mellett ezt nem tudom kiélni.

2021. okt. 25. 08:26
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7:

Nem a párod mellett, hanem a pároddal kéne megélni, és nem kiélni.

De ebből így az lesz, hogy mellette éled ki magad, vagyis felszedsz valami bevállallós libát, aki minden perverziódra rábólint, hátha kiütheti a csajod és a helyére lép. Te meg hülyíted mindkettőt, hogy csak őt szereted, a másik nem számít.

Lehet, hogy nem holnap, nem jövőre, de ez lesz a vége, ha vele maradsz.

Apróságok is sokszor teljesen taccsra teszik a kapcsolatot, amire eleinte mindenki legyint, hogy megoldható. Mondjuk nálunk ilyen kapcsolatgyilkos volt hosszú távon, hogy az exem későn fekszik, későn kel, és egész nap tudna aludni, én korán fekszek, korán kelek, és keveset alszok.

A szex kizárólagos: beszélgethetsz mással, mehetsz haverokkal bulizni vagy moziba, lelkizhetsz a tesóddal vagy anyáddal, ha nem egy ezermester vagy sztárchef a másik, az is megoldható kívülről. De csak egymással csókolóztok, szexeltek, bújtok, és ha ez nincs meg, akkor vagy leéled így az életed, vagy megcsalod, vagy elhagyod.

Ha ő kell, akkor fogadd el, hogy neki a szex nem fontos, és minél jobban erőlteted meg könyörögsz, annál jobban elmegy a kedve. Ha ő kell, akkor kelljen azzal együtt, hogy évente 3-4 alkalommal lesz szex, és beéred ennyivel.

Vagy ha nem tudsz/akarsz így élni, akkor szakíts.

A megcsalás csak ideiglenes megoldás. A végén azt veszed észre, hogy már menekülnél, de nem tudsz, mert összeköt a gyerek, a hitel, a csok, meg a kényszer.

2021. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Van egyébként más program is vagy csak a szexre korlatozodik a kozos időtöltés?


Baromira bele lehet fásulni az egyhangúságba.

2021. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Depresszió vagy más hatás az életében nem válthatta ki?
2021. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!