Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éves intenzív kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves intenzív kapcsolat első hullámvölgye.Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szóval az elején minden szép és jó volt,közben moat mindkettőnk életében egy nehéz periódus lett,keveset tudunk találkozni,sokat dolgozunk.Nekem van egy kislányom és csak mi ketten élünk külföldön.Mivel terhesen jöttem ki,így a meló mellett nem igazán tudtam kijárogatni csajos programokra stb,a kislány velem van mindig ha nincs oviban.Így a párommal csak lopott óráink vannak és valahogy kezd eltűnni az intimitás.Most adott kulcsot hozzá és mondta,hogy amikor ráérünk aludjunk nála(nem a szex miatt,az nagyon kevés volt mindig,de neki ennyi az igénye).Jól elvan a kislányommal,de mem szereti ha picsog.Szerinte és masok szerint is túl engedékeny vagyok és nem parancsolok,hanem lehetőségeket kínálok fel neki.Ennek ellenére gyereket akar tőlem,de fél,hogy akkor ha én ilyen elnéző vagyok,majd a közös gyerek is ezt tanulja el,illetve ezt látja a meglévő gyerekemtől is....Hozzáteszem okos,ügyes gyerekem van,kicsit akaratos,de könyörgöm 5 éves.Plusz idegen orszagban vagyunk ketten,sokmindent megélt a kicsi is...A párom azt mondta,hogy sok olyan tulajdonságom van,amit imád és hogy boldog és sokat gondol rám,én viszont érzem,h távolodunk....nem annyit keres,szomorú és frusztràlt és én is.Elveszítem a ragyogásom,megkérdőjelezem magam,stb...ő meg csak annyit mond, h majd megoldódik minden,de nem tesz semmit érte...elhagyni nem fog,de én nem szeretnék ilyen kapcsolatban élni,hogy elmegyünk ide-oda hármasban és ennyi.Szóvá tettem,h hiányzik,erre ő:de minden nap találkozunk,ez igaz is,viszont valahogy nekem nem elég ez,mert felületes az együtt töltött idő....szerintetek mit tehetnék? Ui:iszonyatosan kimerült vagyok,de próbálom megjátszani.Dolgozok,rendezem a kicsit,utána idő a párkapcsolatra és nem tudok töltődni.

2021. okt. 25. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján sehogy. Szar a szex, nem fogadja el a nevelési elveid, ha minden nap találkoztok, akkor ebből sosem lesz jobb.
2021. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Ilyen egyszerű. Ha nem megy olyan szinteken mint kéne, akkor pápá.
2021. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mélyszegènységbe fog vinni. Csinal egy gyereket azt otthagy te meg kettovel nem birnal. Haza kene jonnod a semmire penz nelkul. "Csodas"
2021. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akar komunikálni,illetve azt mondja,hogy minden okés.Az elején annyira akart engem,mondtam h nehéz életem van,de csak nyomult és nyomult...de akkor is ha lenne közös gyerekünk,annál ott lenne ő is,teljesen más helyzet...tovabba azt mondta h én támogassam őt,mert ő azt szereti,de engem ki tölt fel lelkileg.Amikor néha csak sírnék a fáradságtól,és mindig happy-nek kell lenni.Szexben is utalkodó,csak az ágyban lehet,nem szereti ezt meg azt...ketszer is almomban kezdett el valamit csinalni,vagyis aludtam es arra ebredtem,h eppen a paplan alatt nyaldos....amugy ket hete mondta h majd rajovok h talalhatnek jobbat is bla bla bla,ugye az ove vagyok,ugye nem hagyom el blabla...neha nagyon bizonytalan,masik nap meg olyan hideg....kozben az onbizalmamat probalja alaasni,azt nem tudom h direkt-e vagy sem.Olyanokat mond poenbol,ami eleg ciki.Ja es ha en kezdemenyezem a szexet,akkor egy diszno vagyok,egy mocskos fantaziaju.....mar kb 2-3 hete nem mondott olyat h hianyzok neki,addig meg 0-24 volt...
2021. okt. 25. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akarsz 2 gyereket egyedül nevelni, vele együtt hármat?

Minél többet írsz róla, annál gázosabb a pasi! Nála milliószor jobbat találhatsz.

2021. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!