Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis az, ha a baratom levegonek nez napokon at, mert hogy a sajat problemajaval küzd? Ez gyakori dolog pasiknal?

Figyelt kérdés

Bocsi az ekezetekert.

Együtt lakunk, ket eve vagyunk együtt, 25 es 27 evesek vagyunk. Eddig veszekedes utan kellett neki 2-3 nap visszavonulas, nem szolt hozzam, aztan ha megnyugodott, minden a regi lett. Most eloszor van az, hogy tortent vele egy eleg kellemetlen dolog, es azota nem szol hozzam. Kerdeztem, hogy tudok-e segiteni, azt mondta, nem es nem akar senkivel se beszelni.



2021. okt. 26. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Barátom hasonlo.

Semmit nem akar megosztani azinte. Es ő ugy van vele hogy egy nő nem csaladtag nem is tudhat mindent. Örül ő magában, meg ha baja van, megtartja magának.

Es rengeteg dolog van amirol a párja nem is tudhat(valszeg anyagi), mert visszaelhet vele akár válásnál pl.


Habár nalunk annyival egyszerubb a dolog hogy valszeg azert osszekoltozes hazasság ebbol nem lesz. Azaz nagyon nem kell ezeken fennakadnom. Nem tartom normalisnak ugyan, de igy hogy engem kvázi nem érint az hogy ő milyen férj lenne mellettem, igy valahol konnyebb atlepnem efelett.

2021. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
De házasságra nem kéne ilyen "társ" aki "külön életet" visz a saját felesége mellett is, az biztos.
2021. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem normalis, elvielg veled meg kene beszelje, sztem nem tekint rad tarskent
2021. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat ez a vilagszemlelet nagyon rosszul hangzik, de az en baratomnak nincsenek ilyen eltero nezetei, nagyon jol megvagyunk, csak ezt az elzarkozast nem nagyon ertem. Ugye mi csajok jobban szeretjuk kibeszelni magunkbol a dolgokat, de hogy pasiknal ez hogy megy, azt nem tudom...
2021. okt. 26. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Így. Igen, képesek magukban tartani dolgokat,m es külön magánéletet folytatni a párkapcsolat ellenére, még házasságban is.


Valszeg gyerekkorukban meg se hallgatták őket vagy ha el.is tudtak valamit mondani csak le lettek oltva megértés támogatás helyett.

Felnőtten pedig ezt még meg is ideologizálják hogy mert ha válás/szakítás lenne, visszaélhet egy nő az infokkal.

2021. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a no altali visszaeles a legnagyobb baromsag, amit valaha hallottam. Nem a bizalom egy kapcsolat alapja? Mi ez a hozzaallas, hogy "titkolodzom a parom elol mindenesetre, hogyha szakitunk, akkor ne hasznalja ki az infokat."?!
2021. okt. 26. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Válás/szakitásra erti.

Amit soha nem lehet tudni elore.

2021. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Habar felőlem ugy él ahogy akar. Majd szív vele másik nő.
2021. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!