Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég vettem egy 3 golfot és...

Nemrég vettem egy 3 golfot és nem valami jó a fűtésem és elég büdös is. Korábban már itt olvastam hogy másnak is van ilyen problémája, meg hogy le kell műteni a műszerfalat hozzá. Mennyire macerás a dolog? Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá egy egész napod,akkor neki se állj.:-)
2016. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A büdöset el szokta mulasztani egy adag klímatisztító.

A radiátort pedig át lehet mosatni a műszerfal lebontása nélkül is, csak a motortérben kell lebontani a csöveit, és kimosatni belőle az évezredes trutyit.

Ha ezek nem segítenek később is ráérsz szétbombázni a műszerfalat.

2016. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, a segítséget. MA neki állok és alkotok vele valamit.
2016. febr. 7. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mizu?:-)
2016. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos tegnap neki álltam nagy kedvel, és miután jó pár dolgot kiműtöttem és bontogattam rájöttem hogy egy tényleg rohadt sok idő főleg az én szaktudásommal. Szóval inkább vissza pakoltam mindent, és úgy döntöttem hogy majd ha tényleg lesz annyi időm akkor megoldom. De sok mindenre rájöttem a művelet közben úgyhogy nagyon hálás vagyok nektek. :D
2016. febr. 8. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!