Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek van barátnője az miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van barátnője az miért van fenn társkeresőn?

Figyelt kérdés
2021. okt. 26. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert nyitvahagyja a lehetőségek kapuit.
2021. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem törölte le, már nincs meg a barátnője, nyitott kapcsolatban van, szeretőt keres.
2021. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Sokan szeretőt alkalmi kapcs t keresnek, azaz rongyokat használni. Mert valszeg már nehezen áll fel, es kell az uj inger hogy menjen a szex, mert attol hiszik csak ffinek magukat.



Párom:

Betegesen féltékeny volt a kapcs elején is eleve.

Sztem van egyfajta kisebbsegi komplexusa, vagy nem tudom.

A féltékenyek meg azt érzik, hogy ők meglesznek csalva, el lesznek hagyva, van náluk jobb, biztos csetelget ismerkedik a párjuk, meg tele vannak ilyen görcsökkel.


Ezert eleinte felmegy(tarsker.), hogy engem keressen, nem e fent vagyok, aztan kozben keresnek olyat, aki mellett nyalogathatja a sebeit. Azaz a masik nő valahol egotuning, többnek hiszi magát tőle, meg kapos ffinak, hogy ő kell valakinek, emellett szexualisan is izgatja ugye a dolog a fantáziáját.


Aztan vagy lecseréli a jelenlegit az ujra, vagy csalja, vagy nem megy el addig.

Aztan a kövi nőnel.megint előjön a beteg kisebbsegi komplexusa, amit mellesleg LETAGAD.


Semmilyen mentalási deffektjét nem látja, önvizsgálatra totálisan képtelen. Kizarolag a nő a megbízhatatlan, es nem ő a beteg.


En már hagyom csinaljon amit akar. Várom inkabb nekem mit hoz az élet.

2021. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Feljár rendszeresen "barátkozni".. nem csal meg, mert ideje nincs rá..

De ez lelomboz eléggé!

2021. okt. 26. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Nekem azt mondja azert nem csal meg, mert ilyet ugyse talál.

Szamtalan nővel volt már, velem meg szexualisan magasan a léc.


(Azaz ha félremenne/ lelépne nem testiség miatt tenné, hanem érzelmi alapon, mert a -mindent elsöprő-, meg ilyen dolgokert.)


Egy p.nci miatt önmagában, nem tenné velem kockára. Elmondása szerint.



Megnyugtato. Nem? Hogy szex miatt nem csalna meg, nem járna félre, nem hagyna el. (Csak erzelmi alapon ezekszerint)


Néha nem tudom mit vétettem én hogy nekem ilyen ffiakat kell kapnom.

2021. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
#5 Baszki ne spammeld már a hulladék életed részleteit minden kérdés alatt. Egy szar alak a párod, te meg idióta vagy, hogy tűröd. Akkor is így lesz, ha még száz kérdés alatt bukkansz fel.
2021. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kevés neki az az egy is.
2021. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A #2-es leírta a lehetséges okokat, de ha valaki azt mondja azért nem kúr félre mert "nincs időm rá" az biz' félredugni akar. S hidd el meg is találja a lehetőségét, az időpontot amit talál hozzá csajt 😂

Ez mekkora szöveg már egyébként is nem azt mondja nem csallak meg mert szeretlek, hanem azért nem dug félre mert "nincs rá időm". S amikor majd lesz? 😂😂😂

2021. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy vadászik! Ha csak én kellenék nem érdeklődne más nők után..
2021. okt. 27. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!