Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi aktívan tevékenyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi aktívan tevékenykedik társkereső oldalakon miközben barátnője van, az csak rosszat jelenthet? Szerintetek tudatosan keres helyettem egy jobbat vagy csak szórakozik úgymond?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 09:52
 1/9 Scream85 ***** válasza:
32%

Én a barátnőmmel egy társkereső oldalon ismerkedtem meg. Azóta sem lett törölve a regisztrációm, nagy ritkán mikor eszembe jut felmegyek, megnézem kaptam-e azóta leveleket,stb. De semmi extra.

Boldog vagyok vele már 3éve és eszem ágában sincs másra lecserélni.

Szóval nálam ez úgymond "szórakozás".

De lehet hogy a szóban forgó pasinál tényleg az van, hogy esetleg több vasat tart a tűzbe.

2011. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Tudatosan szórakozik és csak akkor keres jobbat, ha talál.


Egészséges kapcsolat az nem lehet, amiben ilyen előfordul.

2011. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle!

Én is neten ismertem meg a párom, együtt vagyunk 3 éve, imádom, szeretem de én sem töröltem magam az oldalról. Igaz én nem járok fel és nézelődöm csak néha, ahogy az első mondta. Mondjuk nekem haverok is fenn vannak és érdekel éppen kivel vannak együtt, milyen képek vannak róluk stb.

Viszont ha a Te pasid rendszeresen van fenn és levelezik ...na, az furcsa. Tehát kérdezd meg konkrétan, hogy mit gondol erről!

2011. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi is neten ismerkedtĂźnk egyebkent. A baj csak az, hogy alig kĂŠt hĂłnapja vagyunk egyĂźtt. Ennyi idĂś utan mar tudja is, hogy ebbĂśl nem lesz komoly kapcsolat? Mert reszemrĂśl mar alakulnak az erzelmek es nem akarok nagyot koppanni...
2011. dec. 21. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Azon az oldalon, ahol megismerted a parod izlestelen tovabb nezelodni. Barmikor csinalhatsz ujat, de tarskereson nem kell ismerkedni, es nincs ertelme elolvasni a leveleket, ha mar van parod. Nekem, ahogy komolyra fordult a kapcsolatom, torolttem a profilomat. Ennyi tiszteletet ugy erzem megerdemel, az a no, akivel megosztom az eletem, a szokasaim(jot, rosszat), az agyam.

Kerdezonek: nem biztos, hogy tarsat keres az is lehet, hogy csak szorakozik. Kerdezd meg tole nyugodtan, sot ha teged ez zavar el is mondhatod neki mit erzel.Elvegre azert van egy kapcsolat, hogy kommunikaljunk.

2011. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LadyLee ***** válasza:
Szerintem mindegy is a dolog. Mármint a motivációja. Lehet, hogy tényleg csak szórakozik. Viszont érthető, hogy ez téged zavar. Én megkérném, hogy törölje magát/aktívan ne látogassa az oldalt. Nem egy nagy kérés, ha komolyan gondolja veled. A reakciója pedig elárulja, hogy te vagy-e a fontosabb, vagy tényleg keresgél még.
2011. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mi jó lehet abban hogy társkeresővel tölti az idejét? ha csajozik akkor értelemszerűen... ha meg nem akkor is furcsa. találhatna értelmesebb elfoglaltságot is!
2011. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sorsi31 válasza:
Nálunk is ugyanez a szitu, csak annyiban más egy kicsit, hogy mi is a társkeresőn jöttünk össze és ő azt mondta, hogy töröljük magunkat mind a ketten, merthogy úgy korrekt a másikkal szemben, én megtettem azt hittem ő is..aztán egyszercsak rábukkantam ugyanazon az oldalon még mindig meg még egy jó pár oldalon is..én sem kérdeztem rá, mert hát a fagyi visszanyalhat, de hidd el engem azóta is bánt és nem is bízom meg benne semmennyire sem és azt hiszem ugyanúgy érzem ezt ahogyan te..nekem mindenki azt mondta, hogy kérdezzek rá, nem volt bátorságom, vagy mit tudom én hülye voltam, de neked azt mondom az én hibámból okulva, hogy kérdezd meg konkrétan..egyébként te honnan tudod, hogy fent van aktívan?
2013. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En szexpartnerkeresot latogattam rendszeresen mellette, de szorakozasszinten, mert 1, ott 40 ev alatt nem talal az ember csajt, ha akarna egyaltalan, 2, nagyon ertelmes embereket ismertem meg, az meg, h hogy akarjak szexualis eletuket fellenditeni engem nem erdekel, jol ereztem magam koztuk, es nagyon sokat tanulok toluk, mert ez a tarsasag meg mindig egyben van, igaz senki senkivel nem dug ugy tudom, ok az en netes csaladom :)
2015. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!