Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mindent "kényszernek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindent "kényszernek" él meg ami nem szex. Szakitsak?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem lehet vele járni.


Ő csak a csaladjához vinne engem meg bolt meg neha seta vagy kocsikázás, spontan futunk haverokkal is csak össze. Alapvetoen szex csak es 4 fal az egész vele.


En ha viszont beavatnám az életembe, azaz hívnám családhoz meloba, hozzam segiteni, barataimmal lenni, programokra, stb, az tűnt fel, hogy mindent kiszámol, hogy hánytól hányig vagyunk itt vagy ott, aztan ő megy anyujahoz ebédelni, vagy akármi, a velem levő időt folyamatosan ütemezi, beosztja, vagy pl elfocizik tesommal kb 20 percet, de tisztára olyan érzés, mintha nem örömmel tenné azt se, csak formularitasbol hogy na ez is megvolt, inkabb megy haza, majd este menjek át.

Mindenféle velem/nalam/az életemben töltött esemény neki mintha beütemezett "muszájkör" lenne csak, vagy formuláris "kín", mintha mindenhol azt várná mikor léphet már le.


Így nemigen hívom, viszem magammal sehova. Elmegyek en egyedul orvoshoz is, shoppingolni is, megoldom egyedul a munkahelyi terveim azaz nem osztom meg vele már azt sem, hogy másikra is megyek interjura, es teljesen nelkule csinálok mindent a kis alberletemet ujitgatva, stb, mintha nem is lenne barátom.


Valahogy nem kapcsilodik az eletemhez szinte mindenem a csaladdal es baratokkal tudom megbeszélni is lassan. Meg a család segít a felujitasban is, ő csak "beleülne a készbe".


Es ha mondom neki ezeket hogy olyan mintha szexkapcsolatra vebne, meg sehova nem kapcsolodik be magatol kimondottan külön hívni kell es Megkérni arra hogy tartson velem magatol meg se mozdulna semmit nem igényel az életembol, akkor visszael az olyanokkal, hogy de tesoddal is fociztam pl. (Amit kvazi alig bírt ki nemis örömmel tette.meg igy beosztva, hogy 20 perc)Miert mondok ilyeneket.



Olyan mint egy introvert, csak megse, azaz millio haverja spanja van mindenkire nyitott, kivancsi is akik az ő körei vagy a haverjának a csajai, ja a nőkre meg van esze, hogy őket lesegesse meg nyomozzon utánuk a neten ki hol mit csinal stb.


Es ma ott tartunk hogy szinte már semmit nem vagyunk egyutt csak 4 fal meg szex.

A heten szabin voltam es csak szexre hivott át ha van pár órám!

Hát nem mentem át!

Erre feltételezi, hogy csalom, hogy nem kell a szex ujabban.

Es amikor elmondom neki hogy egesz héten lesz.r nem is kívánom a szexet, akkor meg ignoral nem valaszol addig mig bajom van, csak akkor ha jokedvu uziket írok mint akinek semmi baja, akkor kontaktol csak.



#4 fal
2021. okt. 29. 08:07
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
90%
Szexpartnerként kezel. Ti nem vagytok kapcsolatban, nem is voltatok soha az ő részéről.
2021. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
98%

Mintha az exemről írtad volna...

Én szakítanék a helyedben.

2021. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de mit szeretsz ebben az emberben és miért akarsz vele lenni?

Nem egyértelmű?

Használ, kihasznál, nem tisztel, lesz@r. Csak akkor vagy jó, ha érdeke fűződik hozzád. Ez konkrétan szexkapcsolat, abból is az igénytelen magyar változat, amikor a pasi arra törekszik, hogy minél olcsóbban, minél megúszósabban, kevesebb energiabedobással jusson szexhez.

Nekem ennek az említésétől is hányingerem van, nemhogy ilyennel egyáltalán szóbaállni.

Meg mi az, hogy ignorál és még van képe vagdalkozni és gyanúsítani?!

Úgy vágnám ki, mint macskát. Még indoklást sem adnék. Menjen a k*rva anyjába az ilyen semmirekellő here. Az igazi férfiakra nézve sértő lenne ezt férfinek nevezni.

2021. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

Nem. Mert ő jönne a szuleimhez pl meg visz az övéihez.


Caak en nem hívom már mert unom hogy kb az "óráját lesi csak" apáéknál is pl.

Tudom belul mi van benne.

2021. okt. 29. 08:16
 5/58 anonim ***** válasza:
16%
Ha van kedved, türelmed, időd, akkor próbáld meg elhívni magaddal programokra és ha láthatóan nem érzi jól magát, akkor kérdezd meg miért. Talán kiderül, hogy mi a helyzet.
2021. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
1#nek ment az elozo amit irtam
2021. okt. 29. 08:16
 7/58 anonim ***** válasza:
98%
Attól, hogy ismernek a családtagok, még ugyanúgy szexre használ, ugyanúgy nincs normàlis program, ugyanúgy nem segít semmit, nem lehet rà számítani, és nem vagy boldog.
2021. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
37%

Márpedig erősen introvertált személyiség. Attól, hogy vannak haverjai és facebookon kutakodik még az. Aki nem jár emberek közé, nem megy el bulizni, szórakozni, az introvertált.

Ha úgy érzed nem illesz hozzá, ne folytasd.

2021. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
95%
Nem élvezi a társaságod, csak elvisel, amíg nem jön jobb. Te se vagy mellette elégedett. Jelen esetben tényleg a szakítás a legjobb.
2021. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

5# de csak kifogásokat mond

Epp megy a hasa vagy olyasmi, haza kell mennie, várja anyuja ebédre, meg ilyenek.

Van egy beutemezett kis élete amit nem borit miattam.


A karacsony is ilyen beosztott lenne. Hogy jo a szuleidnel x oraig aztan go.


Es nem is erti mi a bajom azzal hogy folyton ütemez. Át se megy neki mi a bajom!


Azert nem hívom mert nekem valahogy rossz látni ahogy "toporog".en ugye ismerem es nekem kisugárzik rola hogy pl a focit is ugy csinalta hogy nem ott van a pillanatban, hanem letudott kör. Es soha egyszer nem mondta tesomnak hogy menjunk megint focizni. Egyetlen egyszer focizott vele letudta, bevágódott jofej volt es kész.


Bármi bajom van felhoz ilyeneket ellenérvnek hogy de pl fagyizni is vittelek. Veled vagyok.

(De azt is igy hogy x kor meg menni kell, be volt utemezve)

2021. okt. 29. 08:25
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!