Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mindent "kényszernek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindent "kényszernek" él meg ami nem szex. Szakitsak?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem lehet vele járni.


Ő csak a csaladjához vinne engem meg bolt meg neha seta vagy kocsikázás, spontan futunk haverokkal is csak össze. Alapvetoen szex csak es 4 fal az egész vele.


En ha viszont beavatnám az életembe, azaz hívnám családhoz meloba, hozzam segiteni, barataimmal lenni, programokra, stb, az tűnt fel, hogy mindent kiszámol, hogy hánytól hányig vagyunk itt vagy ott, aztan ő megy anyujahoz ebédelni, vagy akármi, a velem levő időt folyamatosan ütemezi, beosztja, vagy pl elfocizik tesommal kb 20 percet, de tisztára olyan érzés, mintha nem örömmel tenné azt se, csak formularitasbol hogy na ez is megvolt, inkabb megy haza, majd este menjek át.

Mindenféle velem/nalam/az életemben töltött esemény neki mintha beütemezett "muszájkör" lenne csak, vagy formuláris "kín", mintha mindenhol azt várná mikor léphet már le.


Így nemigen hívom, viszem magammal sehova. Elmegyek en egyedul orvoshoz is, shoppingolni is, megoldom egyedul a munkahelyi terveim azaz nem osztom meg vele már azt sem, hogy másikra is megyek interjura, es teljesen nelkule csinálok mindent a kis alberletemet ujitgatva, stb, mintha nem is lenne barátom.


Valahogy nem kapcsilodik az eletemhez szinte mindenem a csaladdal es baratokkal tudom megbeszélni is lassan. Meg a család segít a felujitasban is, ő csak "beleülne a készbe".


Es ha mondom neki ezeket hogy olyan mintha szexkapcsolatra vebne, meg sehova nem kapcsolodik be magatol kimondottan külön hívni kell es Megkérni arra hogy tartson velem magatol meg se mozdulna semmit nem igényel az életembol, akkor visszael az olyanokkal, hogy de tesoddal is fociztam pl. (Amit kvazi alig bírt ki nemis örömmel tette.meg igy beosztva, hogy 20 perc)Miert mondok ilyeneket.



Olyan mint egy introvert, csak megse, azaz millio haverja spanja van mindenkire nyitott, kivancsi is akik az ő körei vagy a haverjának a csajai, ja a nőkre meg van esze, hogy őket lesegesse meg nyomozzon utánuk a neten ki hol mit csinal stb.


Es ma ott tartunk hogy szinte már semmit nem vagyunk egyutt csak 4 fal meg szex.

A heten szabin voltam es csak szexre hivott át ha van pár órám!

Hát nem mentem át!

Erre feltételezi, hogy csalom, hogy nem kell a szex ujabban.

Es amikor elmondom neki hogy egesz héten lesz.r nem is kívánom a szexet, akkor meg ignoral nem valaszol addig mig bajom van, csak akkor ha jokedvu uziket írok mint akinek semmi baja, akkor kontaktol csak.



#4 fal
2021. okt. 29. 08:07
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
72%
En azt nem ertem , hogy hogy jottetek ossze?! Annyira kulonbozoek vagytok! nem baj , hogy o szeret otthon lenni , az sem , hogy te nem tudsz a fenekeden ulni , de ti nem egymast keresitek!
2021. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
95%
Jó ég kérdező, hát ha az ostoba liba mifejezéshez reklámarcokat keresnének,eséllyel pályáznál. Akkor már értem, hogy csinálhatja meg a pasas veled szemben ezeket. Te full buta vagy...
2021. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

Hatalmas felkavaro érzésekkel indult az egész letaglozta őt is (ő azt hitte magárol soha nem lesz már szerelmes es meglepetés voltak neki es hatalmas), meg felkavart engem is az egész hogy annyira akartam őt mint soha senkit.


Nem voltunk észnél. Aztán lassan szépen fokozatosan kialakult köztünk a többi hogy egyutt akarunk lenni járni, egymáshoz hűek, kapcsolat, nem akarja hogy elmenjek, ez kell még neki is, nekem is, járjunk, legyen komoly.


Aztán elkezdett bekavarni az egész rozsaszin ködbe a féltékenysége:(

Veszekedések bizalmatlanság vádak.


Aztán a bosszu.

Megtört a bizalom.


Aztán elült ez a vihar túléltük. Megbeszéltük azt hogy probáljuk egymast tiszteletben tartani.


Es most tartunk annál a résznél hogy valahogy nekem ő kevés.

2021. okt. 29. 10:50
 34/58 A kérdező kommentje:

32 ilyen jellemzésekkel azt tudod hogy semmit nem irtal?


Nem tartom magam butának azert mert nekem tobb kell.egyaltalan nem.

2021. okt. 29. 10:50
 35/58 A kérdező kommentje:
*meglepetés voltam neki es hatalmas.az életében.
2021. okt. 29. 10:51
 36/58 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus kérdező…

Nem azért vagy buta, mert többet akarsz, ezt senki nem írta.

Hanem azért, mert többet akarsz, normális kapcsolatot, de annyi eszed még sincs, hogy kihajítsd a barátod

2021. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

És keress egy normálisat.

Ráadásul még csúsztatsz is, mintha itt bárkinek is az lenne a baja, hogy te többet akarsz.

Az a bajunk, hogy csak panaszkodsz, nem akarod tudomásul venni, hogy a barátodnak ez így jó, sosem fog változni, te pedig nem lépsz, csak nyávogsz.

Ha értékelhető kapcsolatot akarsz, ez az ember nem fér bele, azt értsd meg!

2021. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

Ja ertem.


Ezzel szemben ő engem okol mindezért.

Hogy miattam nincs normalis kapcsolatunk mert en nem hívom en nem szólok neki. Ő jönne mindig velem.


Dehát ezert nem invitálom sehova mert végigkinlodja (amit letagad persze)

2021. okt. 29. 11:52
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

Most ugyanazt lenyomtad, amit eddig. Érdemben nem reagálsz, a válaszokat ignorálod, és tolod tovàbb a nyavalygást.

Mit törődsz vele, hogy mit fog szólni, kit okol, mit gondol?

Hagyd a francba, hülye, persze, hogy nem fogja elismerni, hogy egy gyökér.

Ne törődj vele, mit mond, hagyd már ott, és ne pörögj ezeken, fölösleges.

2021. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
38# Rengeteg negatív dolgot meséltél a kapcsolatodról, amelyek töredékéért az emberek többsége inkább lezárja a kapcsolatot és keres tovább. Miért döntöttél mégis úgy, hogy vele maradsz? Hogyha úgy mérlegeltél megéri vele maradni, miért panaszkodsz idegeneknek?
2021. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!