Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak van egy kiskorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak van egy kiskorú gyereke előző házasságából, és azt mondja minden az övé lesz,ha egyszer ő meghal(párom). Meg közös gyerekünk sincs, de már eldőlt. Másnak mi lenne egy ilyen kijelentésre a reakció?

Figyelt kérdés
Majd lesz gyerekünk, nincs előle elzárkózva. De még nem vett el feleségül. Azt mondta úgyis minden az egy szem gyereké lesz. Nagyon rosszul esett. (Kertesház, lakás a belvárosban,telek egy nyaraló övezetben, rengeteg érték, pénz, föld tulajdonok.
2021. okt. 29. 12:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
64%

Egy igazi független nő vagy le a kalappal.NEM VAGYON VADÁSZ ahogy itt nêmely hozzászóló gondolta.

Azért a leendőbeli gyerekedet olyan embernek szüld meg aki őt is az őrökségben elismeri!!

2021. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
48%
Nincs itt semmi probléma. A kérdező saját egzisztenciával rendelkezik. Még egy gyereke van a férfinak, így nyilván az övé lesz minden. Biztos vagyok benne, hogy nem azt mondta, hogyha születne még egy gyereke, akkor is csak az első kapna mindent. Itt a kérdező túlgondolta a semmit, kreált magának egy problémát. Tipikus női tulajdonság.
2021. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%
Én szerelmes vagyok egy amerikai milliomosba, kar hogy viszonzatlan. Ha az osszes penzet a volt nej es az elozo gyerekek kapnak es nekem kene eltartani ez a milliomost a kozos gyerekunkkel a panelemben, akkor is ő kellene mint ferfi es a gyerekunk is. Hat ez az igazi szerelem.
2021. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
37%

Igaza van a #22 nek.

A kérdező egy önző senki

2021. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
68%
A közös gyereknek van köteles része ha jól rémlik, akkor is, ha van végrendelet. Szóval a közös gyerek nem lenne csupasz seggel az apa halála után, max a kérdező.
2021. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Akkor hiába gondoskodok q férfiról évek óta,és hiába vált el,én az ő számára egy hatalmas senki vagyok. És a gyereke által majd egyszer mégis a vagyonvadász ex asszonyé lesz minden,aki elhagyta öt anno egy fiatal srácért.
2021. okt. 30. 10:15
 27/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem lesz az ex asszonyé, a gyereké lesz, az, hogy a gyerek majd mit csinál vele, az Ő dolga.Végrendelezben meg arra hagyja akire akarja. Amúgy azokat a javakat még az ex asszony idejében szedte össze, ha jól sejtem, de nem is, Neked semmi közöd hozzá.Elvileg azért gondoskodsz róla, mert szereted, nrm a vagyonért, akkor mi a gond? Az beleférne Neked, hogy majd rád hagyná nem a gyermekére? Elvileg mindn szülő azért hajt, hogy a gyermekének majd több legyen.
2021. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Az ex asszonynak kemény osszeg lett adva anno,pedig nem is járt semmi,mert minden még előtte lett szerezve,és ő semmit sem tett le oda,nem is dolgozott soha,eltartott volt. A mai napig nincs semmije,a kapott pénzt is elcseszte,és nem is dolgozik,életművész.
2021. okt. 30. 13:07
 29/31 anonim ***** válasza:
88%
Na itt van a kutya elásva. Téged nem az érdekel hogy a közös gyerek kapna-e, mert nyílván igen, hanem az hogy te kapjál.
2021. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
51%

Van ilyen az ismerősi körben. A pasi 50+os, a lánya 30. Kb 20 éve elváltak, az apa összejött egy nővrl, közös gyerek nincs, de a nőnek is volt 2 gyerek.

Az unokák papának hívják a férfit, imádjàk egymást, de a pasi megmondta hogy a ház, ami az övé, csak a lányáé lesz

Wgyébként a lány nem is beszél az apjával vagy 10éve

2021. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!