Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet delfinnel szeretkezni, vagy csak kamu?

Figyelt kérdés

Állítólag a nőstény delfinnek egészen egyedi hüvelyizomzata van, nagyon izmos.


Egyszer olvastam egy fickóról aki a Csendes óceán partján várakozott türelmesen egy nőstény delfinre, de az is lehet hogy fogságban lévő delfin volt, mindegy. Ő ért ezekhez az állatokhoz, és állítólag jelzik hogyha kívánnak.


Ti hogy vagytok ezzel? Jó velük a szex? Tapasztalat?


2010. szept. 3. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
XD aztapics@@@ utolsó :D:D am.. "tapasztalat?" xd mintha mindennapos lenen h az ember delfinnel csinálja :D
2010. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jó cuccot szívhatsz. behívhatnál engem is. :-)
2010. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Alapvetően minden állattal lehetne... Csakhogy kevés állat van olyan, mint a delfinek. Több szempontból is hasonlítanak az emberre. Az első szempont az értelmi szintjük, a legintelligensebb állatok közé sorolják őket és a kutatók az ember-delfin tolmácsgépen dolgoznak (nyugodtan goggle-z rá).

A másik szempont pedig a szexhez való hozzáállásuk. Ahogy azt egy előttem válaszoló is megmondta, a delfinek szórakozásból illetve a kapcsolataik megerősítése miatt is szexelnek, sőt megfigyeltek olyan delfineket akik a saját nemükkel kíséreltek meg párosodni. (valami olyasmi rémlik hogy nagy részük biszex) De megfigyeltek már olyan delfineket is, akik cápával akartak párosodni, sőt... Itt jön képbe az ember. A kérdést látva alaposan utánanéztem a dolognak és meghallgattam egy rádió beszélgetést is, ahol egy olyan férfit interjúvoltak meg, akik már próbálta. Az amit mondasz egybevág azzal, amit a férfi mondott - a műsor vezetője egyébként kinevette a csávót. Vad delfin volt a szóban forgó hölgy és a fickó úgy mesélt róla mintha a delfinpunci maga lenne a mennyország. Egyébként pedig az is igaz, hogy a delfin tudja, hogy te kívánod őt (már ha tényleg így van) illetve azt is tudatja ha ő kíván téged. De nem tanácsolom, hogy ezen felbuzdulva a tengerbe vesd magad és az első arra járó delfinre rámássz. A fickónak hónapok ha nem egy év kellett az ilyen szintű bizalomhoz. Ja és nem kell a delfin kinyírni, hogy a partra tudj úszni, nincs összeragadás - az viszont igaz, hogy a delfinlányok igen izmosak odalent és merőben más érzés mint egy emberrel. Viszont a fickó szerint ők is díjazzák, ha maradsz szex után beszélgetni XD

2011. jún. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!