Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom gyereke elviselhetetlen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom gyereke elviselhetetlen. Egyszerűen már gyomor idegem van tőle. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy lánya van,aki sokat van itt, és már szó szerint rosszul vagyok testileg,lelkileg amikor hozza ide. Amikor nincs itt,állandóan telefonálgat, hogy jönni akar (6 eves). Az anyja örül, ha szabadul tőle. El van kényeztetve,állandóan üvölt, fenyegetőzik, hisztizik. 0-24ben beszél, be nem áll a szája. Nem tudja elviselni, ha az apja hozzám szól, mert akkor nem ő van a középpontban. Viszont ha rá merek szólni, mert elveszitem a türelmem, még én vagyok a rossz,mert ez a gyerek szent és sérthetetlen. Az apját is kikészíti sokszor,és 10ből egyszer rászól, de akkor még a gyerek van felháborodva,és addig üvölt, még az apja bocsánatot nem kér tőle. Egyszerűen nem bírom. Szeretem ezt az embert, de a gyerek miatt azon gondolkodtam már, hogy elhagyom. Tudtam,hogy gyereke van,de nem hittem,hogy ilyen.......
2021. okt. 31. 19:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk kezdjétek el nevelni?
2021. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%

1.: Nevelőpofon. De bax oda rendesen!!!


2.: Mond meg a kanidnak, hogy zárja a gyereket a picébe, amíg itt van, mert egy kis kretén!

2021. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Gyorsan fogadd el, hogy 'csomagban ' kaptad a férfit. Lehet próbálkozni azzal, hogy sokat beszélgetsz erről a barátoddal, próbáltok 'módszert' váltani a gyerek kezelésében, de ehhez mindketten kelletek. Ill. a gyerekkel is érzékeltetni kell, hogy nem ő a világ közepe- persze, ez lassan megy és nem ordítással , 'elveszített türelemmel' lehet megoldani. Ha ezek a dolgok nem segítenek vagy nem akarsz bele energiát feccölni, akkor pattanj meg minél előbb, mert ez a gyerek még igen sokáig fog láthatásra járni.
2021. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Ha a kedves papa , nevelte volna , torodott volna a gyerekevel , nem mindent rahagyott volna, akkor lehet , hogy nem igy viselkedne. Az a gyerek pont ugy viselkedik , ahogy az altalad szeretett "apuka" nevelte! Pontosabban nem nevelte , mert arra mar nem volt ideje!
2021. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
28%
FÉRFIKÉNT, sosem kéne gyerekes nő. De nektek csajoknak miért kell használt, bukott, gyerekes, elvált kani?
2021. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
29%

Ha szép szóval nem megy pofozd fel a pitsába! Nem lesz semmi baja. Anno én is kaptam olyan pofonokat, hogy még másnap is szédültem. 😂

A mai szarosok el vannak kényeztetve.

2021. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Neveli, ha itt a gyerek 0-24 egymáson lógnak.
2021. okt. 31. 20:05
 8/37 anonim ***** válasza:
43%
Ez van akkor, ha gyerekes emberrel jössz össze.
2021. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
70%

viszonylag egyszerű.

egyértelműen rá kell szoktatni arra, hogy nem vágunk a másik szavába és hozzá kimerítő magyarázatot fűzni, hogy miért is nem.

legalábbis én ezt csináltam amikor az új nőt túlbombázta a lányom a figyelmével és mivel neki nincsen gyereke, ezért nem tudott ezzel mit kezdeni.


amúgy meg amit írsz, egy gyerek akkor ilyen, ha nem kap igazán őszinte figyelmet sose.

jelenleg bizonytalan mind a kettőtök határozatlansága miatt.


ettől függetlenül én pattintanálak ha megéreznék ilyesmit, hogy nem megérteni akarod a miérteket, hanem megszüntetni a zavaró tényezőket.

2021. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Hogy neveli? "10ből egyszer rászól, de akkor még a gyerek van felháborodva,és addig üvölt, még az apja bocsánatot nem kér tőle"

Apukával tudsz erről nyugodtan beszélni, amikor nincs ott a gyerek?

2021. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!