Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldön is ennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön is ennyire számít a pénz a lányoknak?

Figyelt kérdés
Magyarországon eléggé pénzközpontúak a nők, egyik ismerösöm viszont azt mondja h kint nem annyira érvényesül ez a jobb keresetek és a jobb életszínvonal miatt. Kinek mi a tapasztalata?
2010. szept. 3. 16:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kamu. A nők mindenhol szeretik a pénzt.
2010. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ja.a pasik meg mindenhol zsugoriak :-PPPP
2010. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
abban rejlik a pasik zsugorisága hogy ha rájönnek hogy ennek a nőnek is csak a pénz kell akkor elhajtják.
2010. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Fülünyúl ***** válasza:

Ott is megfigyelhető némi anyagiasság, de nem annyira mint nálunk. Nekem mindig az jut eszembe ilyenkor, mikor hallottam két nőt beszélgetni, az egyik próbálta lebeszélni a pasasról a másikat, mire az egy nyomós érvet hozott fel: "de hát bmw-vel jött értem!"

Erről ennyit. :)

2010. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Minél keletebbre mész, annál inkább számít a pénz.
2010. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ez a kérdés is mindent elárul a nőkről!!

2010. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ázsiában sokkal kevésbé számít a pénz. Vietnámban jártam egyszer fél évet és mint fehér ember a hatalmas tömegben, gyakorlatilag pénz felmutatása nélkül meg lehet fektetni bármilyen vietnámi nőt pár nap után, ha te is akarod.

Ehhez persze hozzá jön, hogyha fehér embert látnak, viszont ez csak az én elméletem, mert egyáltalán nem érződik rajtuk, hogy a pénzre hajtanak. Több barátnőm is volt ott, de soha egyikük sem kért egy fillért sem és mindent olyan igazi odaadással és élvezettel csináltak (nem csak a szexben), hogy ha nem lennék gyanakvó minden nőre rossz tapasztalatok után, hogy pénzéhes k*rvák, teljesen elhinném, hogy ők csak a szeretetért szeretnek viszont.

2010. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból egyébként nem meglepő a nők hozzáállása. pénz= "alfahím" + biztonság az utódok és önmaga számára
2010. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű h itt a pénz számít. A kérdés most az hogy ahol mindenki jól él ott is a pénz jelenti e az alfa hímek, vagy pedig a vonzó személyiség.
2010. szept. 6. 16:20
 10/23 anonim ***** válasza:
Az életstílus számít ami vonzza a pénzt is.
2010. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!