Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másra vágyom hónapok óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másra vágyom hónapok óta masra se tudok gondolni csak erre a férfira , most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem csaltam meg semmmi nem történt beszelgetes sem de nonstop a gondolataimban van már lassan a munkám rovására megy annyira vágyom rá. A párom nemtudja ezt.

Most mit tegyek? Szétfeszít és nyomaszt és lángol egyszerre bennem ez az érzés :(


2021. nov. 1. 18:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Feküdj le vele!
2021. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül nem beszélek vele se megcsalni nem akarom a párom

Nah meg kitudja lehet nem is kellenék neki akkor meg mégjobban fájna ez.

2021. nov. 1. 18:59
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Na, akkor ezzel a gondolattal le is tudsz róla jönni!


De ha végig gondolod, akkor le akarsz vele feküdni, tehát ez a jó terv és ha valami miatt nem jön össze, akkor vége a szenvedésnek, de akkor is ha összejön. Ez nem a párodról szól, hanem rólad. Nem dögölhetsz bele az életedbe.

2021. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
szánalom vagy, a helyesírásod szar, a morálod szintén.
2021. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3 Nem dögölhwtek bele pedig most így vagyok


4 Nem nyelvtannàcikat keresek hanem tanácsot, gondolom más is volt már ilyen helyzetben. A morálom meg… nos mint írtam semmi sem történt csak gondolok rá, sokat, többet mint szabadna.

2021. nov. 1. 19:35
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Masztizz egyet és gondold azt hogy vele vagy. Nekem szokott segíteni 😁
2021. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6 Nem konkrétan a szex miatt gondolok rà…. Hanem úgy mindenhogy.
2021. nov. 1. 19:44
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Aki a másik moráljával van el, az megrohadhat az anyjában. Nem illik ilyet mondani, de annyi selejt bíró él ebben a világban, hogy alig lehet őket kikerülni.
2021. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A pároddal minden rendben volt, amikor jött ez az új szerelem?


Én úgy gondolom, hogy rés van a pajzson, ha egyáltalán elkezdesz fantáziálni egy harmadikról ilyen szinten. Egyébként megéltem én is a kapcsolatomban. Nem csaltam meg soha, hanem magamban szenvedtem, és szégyelltem magam, pont az ilyen "kedves" hozzáállás miatt, hogy milyen morállal rendelkezik, aki a párja mellett beleszeret másba. Holott morálról szerintem csak azon a ponton beszélhetünk, ha úgy döntesz, hogy lépsz az új ember irányába, és ott nem mindegy, hogy sunyiban a párod mellett teszed meg, vagy tisztességesen szakítva.


Én menteni akartam a kapcsolatot, nem volt értelme.

2021. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De ha nem akar vele szakítani? Akkor mi van?
2021. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!