Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akárhányszor megfogadom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhányszor megfogadom, hogy megszakítok vele minden kapcsolatot, egy ideig működik, majd 1-1.5 hét múlva álmodok róla, elkezdek akaratomon kívül is sokat gondolni rá, és akkor megkeres. Ez megy hónapok óta. Volt veletek hasonló?

Figyelt kérdés
Azért szeretném őt elfelejteni,. mert gyakorlatilag nincs értelme kapcsolatban maradnunk. ezer ok miatt úgysem lesz soha semmi, már szinte sosem találkozunk személyesen. Elegem lett ebből. De mivel kettőnk múltja gyökeresen beépült az agyamba, nem olyan könnyű elvágni ezt a szálat, olyan mintha valami mély kötelék kötne vele össze. De már szenvedek ebben az ördögi körben, szeretném őt elfelejteni. De állandóan a fenti dolog megy. Ha megfogadom, hogy oké, ennyi, leépítem, egy darabig (7-10 nap) megy. Elkezdek kevesebbet és kevesebbet gondolni rá, majd bumm, álmodok vele (rendszerint azt h valahogy együtt vagyunk, de a végén valami elválaszt minket), és aztán 1-2 napig megint sokat gondolok rá, és valami hülye indokkal rám ír. Nem tudom, hogyan vessek véget ennek, és h mi a jelentősége :((

2021. jan. 30. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért tud rád írni, mert hagyod. Tiltsd le mindenhonnan és máris sokkal könnyebben fog menni 🤷‍♂️
2021. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne tudnátok találkozni?
2021. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

A megfogalmazásból meg a címkékből látszik, hogy belemagyarázol valami ikerlángos f.szságot az egészbe.


Nyilván álmodni fogsz vele, mert napi szinten foglalkozol vele.


Leírtad, nem működik. Miért is ragaszkodsz ehhez a helyzethez? Mér is nem vagy hajlandó átlépni az egészen és egészséges párkapcsolat felé nyitni?


Ez a fickó csak egy eszköz, amire hivatkozva toporoghatsz egy helyben, a karmikus elrendelések meg egyéb belemagyarázások pedig még ennek a toporgásnak a felelősségét is leveszik rólad.


Tanuld meg végre a leckét, amit tanulnod kell ebből az egészből, és hagyd magad boldog lenni.

2021. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

3-as leírta amit akartam. Hülyeségeket magyarázol bele és a saját gyengeségeidet söpröd alájuk, hogy ne kelljen felelősséget vállalni és szembenézni velük.


Mindenki hibázik, sokan voltak ilyen kapcsolatban, sokan mentek vissza. Legyen egy pont amikor a nemhez tartod is magad, ugyanis a te döntésedtől függ milyen életed lesz, nem az univerzum keveri neked a lapokat.


Illetve szakember nagyon erősen javasolt, mert amellett hogy társfüggőség állhat fenn nálad, az ezo ostobaságok miatt mélyebbre ásod magad és még rosszabb döntéseket hozol.

2021. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem magyarázok én már ebbe semmit. és tényleg az van h amikor már nem is igen gondolok rà, egyszercsak álmodom vele, és akkor mászik bele megint az agyamba. nem akarok jelenleg párkapcsolatot. ezt a toxikus kapcsolatot viszont szeretném kiverni a fejemből.
2021. jan. 30. 17:41
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mitől toxikus?
2021. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért gondolod azt, hogy egy kapcsolatot másfél hét alatt ki lehet heverni? 🤷‍♀️
2021. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

De belemagyarázod. Szakemberrel kezdj, közben olvass minél több könyvet és tapasztalatot a toxikus kapcsolatokról, látni fogod majd milyen a dinamikájuk és kb. minden hasonlóságot a tiétekkel.


Egy ilyen "élmény" egyfajta függőséget alakít ki, azért van mindig a fejedben és érzed azt, hogy nem tudsz tőle szabadulni. Durvább esetekben (pl. mentális betegekkel) olyan mintha kokainfüggő lennél.


Az ördögi kör is ehhez tartozik, mert túlságosan ragaszkodsz. Azt majd a szakemberrel feltárjátok hogy mi ennek az oka és dolgoztok rajta, plusz segíti majd az elszakadást.

2021. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
amúgy nemigen hiszek az ezotériában, nem is akarom ezt arra fogni, csak tényleg furcsa ez a menetrend, ami mindig ismétlődik. mi elég jóban voltunk, letiltani meg azért nem akarom, mert okot nemigazán adott rá, hogy ilyen bunkó legyek. annyi, hogy egy elég mély kapcsolat egy rakás külső tényező miatt felszínes lett lassan. plusz elő fog még valószínűleg fordulni, hogy találkozunk egy közös társaságban, és az rettentő kínos lenne nekem, illetve ezt a letiltósdit infantilisnek tartom. amúgy én már nem keresem vele a kontaktust egy ideje.
2021. jan. 30. 17:48
 10/18 A kérdező kommentje:
már rájöttem a dinamikájára. ő valószínűleg talonban tart, abba sem fektet sok energiát, én hülye meg ezt későn vettem észre. és valóban kialakukt egy függőség. ez valójában nincs nagy hatással az életemre amúgy, csak az is zavar, hogy miért nem tudom igy elfelejteni, mint korábban bárkit, ha ilyen vagy hasonló szituba kerültem, vagy egy szakítás után.
2021. jan. 30. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!