Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy mi váltja ki ezt a reakciót?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka a szex és orál közöttünk, az ölelés csók sűrűbb vlmivel. Közel 2éve nem volt szex köztünk.


Viszont ha " olyan" a helyzet és mondjuk meztelen látom hamar merevedésem lesz.


Igazán nem tudom hogy maga a barátnőm okozza és az érzelmek vagy " csak " a női test látványa, vagy az izgalom okozza a merevedést ha meztelen látom barátnőm, hogy itt egy nő akivel nem átlagos dolgot csinálhatok úgy hogy ő is szeretné..vagy nem tudom..


Maga a teste sokat változott negatív irányba..amire nem mondanám hogy szexi, de akkor mégis mi az alapja a reakciómnak ?


2021. nov. 2. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Most akkor ritka a szex vagy két éve nincs szex? Az orál is szex. A merevedést szexuális izgalom okozza. Ezt a nem átlagos dolgot nem értem. A szexre gondolsz? Az teljesen átlagos dolog.

Kissé káoszos ez a kérdés, kérdező.

2021. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyira ki vagy éhezve, hogy már bármi beindít.

Kapcsolatban vagy és 2 éve nincs együttlét, ennek így mi értelme?

2021. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy az orál is szex, de akkor azt mondom aktus nem volt köztünk..


Káoszos tudom, de bennem is az van, amiatt mert nem tudom hogy a barátnőm iránti érzelmeim, vagy csupán amit egy nő vált ki a férfiból reakciót az alapja az egésznek..mert barátnőm mostmár nem szexi..

2021. nov. 2. 18:35
 4/5 A kérdező kommentje:
és ennek ellenére mégis van némi reakció
2021. nov. 2. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Két éve nem volt köztetek szex, akkor ez mégis milyen kapcsolat? És nektek ez így jó?

Akkor nem értem a kérdést. Valószínűleg minden női testre felizgulnál, ami kicsit is jól néz ki.

2021. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!