Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esik, hogy ő fizet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik, hogy ő fizet a legtöbbször. Mi tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Még viszonylag friss a kapcsolatunk és eddig szinte minden egyes alkalommal ő fizetett. Néha napközben is elugrunk ebédelni együtt és eddig kétszer tudtam a saját ételemért fizetni. Nem hagyja, ha kell a pénztárt is befoglalja, hogy ne férjek oda. Étteremben volt, hogy akkor fizetett gyorsan, amikor én elmentem a mosdóba. Ha boltba megyünk, akkor van hogy kiveszi a kezemből a cuccokat és rohan a pénztárhoz, hogy ő vegye meg nekem.

Ő azt mondja, hogy szerinte ezt így illik, őt így nevelték. Én rosszul érzem magamat amiatt, hogy költ rám.

Mit tudok csinálni? Próbáltam megbeszélni vele, de csak annyira jutottunk, hogy akkor a boltban nem veszi majd ki a kezemből a cuccot. Arra gondoltam, hogy esetleg mindig ilyen alkalom után vennék neki valamit, amit szeret. Nem tudom, hogy ez jó ötlet-e.



2021. nov. 5. 07:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Hivd meg erre arra
2021. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Visszhivni illik
2021. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Jelezd neki, hogy téged ez zavar, esetleg indoklod is meg. Ha tényleg kedvel, meg fogja érteni. Egyébként engem is (meg a korosztályomból nagyon sokunkat) úgy neveltek, hogy mindig mindent a férfi fizet, de tudom, hogy a mai világban ez sok nőt zavar, ezért nem erőltetem mindenáron.
2021. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha te fizeted a sajatod az = elutasitod a meghivast..

Azt elfogadni illik aztan visszahivni

2021. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Ő költ rad de te semmit ra csak a sajatodat fizetnéd. Ez illetlen.
2021. nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Randin felesben akartam fizetni. Sima hétköznapi kajálások alkalmával a saját ételemért akartam én fizetni. Ha boltba kellett elugorni (órám volt utána, kellett víz meg valami müzli), akkor is a saját részemet akartam.

Akkor majd meghívom én valami programra és én fizetek.

2021. nov. 5. 08:03
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 Szerintem inkább beszéljetek erről, mert hosszabb távon is probléma lesz, de te tudod.
2021. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is fizet helyettem. Mikor én találtam ki programot, akkor is ő fizetett.nem engedi hogy én fizessek. Én venni szoktam neki olyan dolgokat amik tudom hogy kellenek neki, így kompenzálom.
2021. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Itt az az érdekes, hogy mi lesz 20 év múlva, ha már most nem sikerül ezt megoldani.
2021. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Én rosszul érzem magamat amiatt, hogy költ rám.


Szegény családból jössz? Eddig olyanoknál tapasztaltam ezt, túl komolyan vesznek pár ezer forintot...

2021. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!