Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más barátja is így viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más barátja is így viselkedik, vagy az én barátom?

Figyelt kérdés

Ha hamarabb ráér velem találkozni azt mondja hálás lehetek, amiért hamarabb tudott hozzám jönni, hogy mivel köszönöm meg neki, amiért a megbeszélt időpontnál hamarabb tudott hozzám jönni. Meg ha szexelünk is, nem akar az előjátékra időt szánni, mert ha időt szán rá, akkor ő hamar felizgul, és hamar elmegy. Így síkosítót kell használnunk. Továbbá Azt mondja nem baj az, ha én nem megyek el szex közben, utána neki nem kell azt másképp befejeznie. Szerinte telhetetlen vagyok, majd jövő héten befejezi. Egy héten 1-3 nap találkozunk csak. Szerinte ő sok mindent meg tesz értem, nekem meg semmi nem jó. Utóbb kijavította magát, de előtte azt mondta ő a főnök minden téren.

Azt mondtam mindig átveri a fejem, és nem foglakozik azzal, amit szeretnék, ilyenkor viccből még le is fog, és ilyenkor megkérdezi újra, hogy mit mondtam. Ha neki tetszőt mondok, akkor elenged.


2021. nov. 7. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Te csak egy tárgy vagy számára.
2021. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A baratod egy erzelmileg zsarolo es önző paraszt. De szerintem te is erzed, hogy ez nem teljesen oke... Hidd el, jobbat erdemelsz.
2021. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem, ha ilyen lenne a barátom akkor már leszúrtam volna szerintem.

Ez egy nyomorék balf4sz, aki még csak dugni se tud. Tud egyáltalán nyújtani neked valamit?

Inkább tűnik koloncnak a nyakadon, mint egy társnak. Egy okoskodó nyomorék.

2021. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi tapló paraszt a "barátod".

Szakítanék.

2021. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Az én páromnak is vannak gondjai, de jár terápiára és sokat küzd magával, hogy a gyerekkori sérülései ne ártson a mi kapcsolatunknak. Ez is nehéz, de fele ennyit nem enged meg magának, mint amit leírtál és nem mond még csak hasonlókat se. Pedig tényleg megvan a maga baja, de a párodhoz képest a világ legjobb pasijának tűnik.

Ezt csak azért írtam le, hogy lasd, nem a cukormazas szuper kapcsolatomból ajánlom neked, hogy menekülj!!

2021. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Ez a beteg nő aki kiírta a kérdését már 100X, mindig a nárcisztikus barátjáról ír de sosem hagyja el.
2021. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt komolyan kérdezed? Még szép, hogy nem normális viselkedés... Ha egy mérgező kapcsolatban akarsz élni, akkor mindent bele, de ha boldog akarsz lenni, akkor szakíts vele, mert a leírásból egyértelmű, hogy nem szeret téged és csak a saját igényei kielégítésére használ.
2021. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Thispain ***** válasza:
94%

Ez a fiú egy olyan típust képvisel, amely alapvetően csak azt nézi, neki mi a jó, és addig figyel rád, amíg azt meg nem kapja.


Ha még halálod előtt el akarsz élvezni igazán, és élvezni is akarod az együttlétet, jobb, ha szinte azonnal szakítasz vele, és keresel mást.

2021. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Úgy konkrétan miért a barátod még?
2021. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
És pufinak,meg töltött csirkének hív? Te vagy az ? Már megint???
2021. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!