Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek meg magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek meg magamnak egy 39 éves pasit? 22/l

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 00:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mintha 24 éves lenne, ha neked ő kell. Ugyanúgy próbálkozz és a kortól függetlenül ugyanúgy vagy sikerül vagy nem.
2010. szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ. Pld. nős a pasi? Családos? Mert akkor lebeszélnélek róla, hogy "tönkretegyél" egy családot. (Bár ahol a férfi elcsábítható, ott v.színűleg nem lehet túl rózsás a helyzet, de akkor is.. mindenki lerib.ancozna).


Ha nem nős a pasi, akkor más a helyzet. Miért kell megszerezni?

2010. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Elvált. Miért kell megszerezni? Mert bejön nekem.
2010. szept. 4. 00:15
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Jó hogy nem egy 50 évessel kezdesz...,apakomplekszusod van???
2010. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha 22 éves vagyok az már nem apakomplexus.
2010. szept. 4. 00:16
 6/20 anonim ***** válasza:
Úgy értem, mire kell megszerezni? Csak szex, vagy "tartós kapcsolat"?
2010. szept. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
nemneked kellene őt megszerezned hanemforditva-.-" legalábbis ha én39 éves leszek nekem elégha egy 22 éves csaj rámmosolyog már fűzni is fogom :D
2010. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


Arról beszélek, hogy általában a fiatal csajok nem a szépségükért keresik az idősebb férfiak társaságát.

Amúgy, képzeld el magad 10-15 év múlva és a kiszemeltedet, aztán majd meglátod mire jutsz.

2010. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tartós kapcsolat.
2010. szept. 4. 00:18
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha elvált, és Te tartós kapcsolatra akarod, akkor máris szívesebben fognak neked tanácsot adni. :)


Én pld. azt mondom, hogy valahogy úgy kéne intézni, hogy észrevegyen, és ő akarjon veled megismerkedni, ő fusson utánad. A férfiak nagy része jobban szereti, ha "meg kell küzdenie legalább egy kicsit" a nekük tetsző nőért.

2010. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!