Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után még ismerkednétek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után még ismerkednétek vele?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy férfival kb. két hete, eddig minden oké volt, nagyon szimpatikus stb. Még korábban mondta, hogy nincs beoltva mert már volt covidos, és azt mondta elég a természetes immunitás. Oké ez fair, én be vagyok oltva, de ha valaki nem akarja, nekem mindegy.

De ma kérdeztem viccből, hogy akar-e harmadik oltást, de erre nagyon belejött, hogy nincs szükség oltásra hanem előbb gyógyszerekre (ezzel még nem lett volna bajom), és hogy amikor covidos volt akkor Ivermectint szedett meg a családja is és ezért nem akarták a vakcinát (nem Magyarországon él). Angliában most fogadtak el két covid elleni gyógyszert, de nyilván egyik sem az Ivermectin. Ja meg azt mondta, hogy a PCR tesztek kb. mindig fals pozitívat mutatnak, hogy direkt úgy tűnjön, hogy több eset van.


Nem tudom, nekem ez egy kicsit túlzás, pedig egyébként értelmes meg kedves meg nem beszél folyton ilyesmikről, most is csak azért mert én hoztam fel a témát. Engem amúgy nem izgat a téma, mármint nem vagyok paranoiás és elég normálisan élek már egy ideje, de ez akkor is hülyeség, vitakozni viszont nincs kedvem erről.



2021. nov. 8. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem beszél róla magától és nem ezeket kell folyton hallgatnod, én csak ezért nem szakítanám meg az ismerkedést, aztán majd idővel eldől, hogy ez másban is megjelenik-e nála vagy csak a covid oltásokkal van baja, de amúgy teljesen normális és jól kijöttök, másban nagyobb az egyetértés.
2021. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen azt remélem, hogy amúgy sem lesz már sokáig releváns ez az egész, csak eddig azt hittem, hogy más téren is megmutatkozik, ha valaki ilyeneket gondol, de úgy tűnik nem mindig.
2021. nov. 8. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Tudományos végzettségem van, úgyhogy én nem.

Úgyhogy szerintem ne azzal foglalkozz, hogy nekünk ez belefér e, gondold végig, hogy ez téged mennyire zavar a továbbiakban. Szerintem vannak elvek, amik ha nagyon eltérnek, akkor az gond lehet egy kapcsolatban, de mindenkinél más a buktató.

2021. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen kicsi indokkal megszakítanál egy ismerkedest? Örülök hogy szerencséd van es tudsz válogatni kedvedre.
2021. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem is értem, hogy mi a bajod. Esetleg hogy gondolkodik és nem szajkózza kritika nélkül a mainstreem véleményt?
2021. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Magyarán egy oltástagadó - a te dolgod te hogy vagy ezzel nem a miénk. Annyit jegyeznék meg hogy Anglia... izé, most komolyan hogy is képzeled el a "kapcsolatot" amikor pár ezer km van köztetek??? Eléggé irreleváns amúgy is hogy most van-e oltva vagy sem. Ha nincs védettségije akkor nem fog hazajönni amúgy sem mert karanténba vágnák 10 napra.
2021. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Igazából jót ír, csak az ivermectin baromság. Erről is beszéltem orvosnak tanuló barátommal. Laborban, tálban végzett vizsgálatoknál valóban gátolja a vírus terjedését, de emberi testben ahhoz, hogy ez működjön, annyit kéne belenyomni az alanyba, hogy az belehalna. Tehát értelmetlen. A PCR tesztek pedig megbízhatatlan szarok, ezt azért így 2021 végére már remélem mindenki tudja. Fals pozitív és negatívat egyaránt mutathat. Úgyhogy jót ír amúgy. Én sem médiából informálom magam, hanem tudományos kutatásokból, szakemberektől és egészségügyi dolgozóktól, illetve hivatalos forrásokból, mint például a CDC és WHO.
2021. nov. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Az ilyen műveletlen, korlátolt, ostoba hülyére nem pazarolnám az időmet. Aki ebben ilyen stupid, az másban is az. Az simán veszélyeztetné a saját gyerekét is.
2021. nov. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

✅ 2 hét alatt döntést hozni egy ismerkedés állapotú kapcsolatról :D

✅ Ahol még csak "beszélgetési" fázisban vagytok :D

✅ Szerintem még lehet esélyt adni, nyugodtan fen maradhat a beszélgetősdi viszony :D

✅ Szerintem, lehet, hogy erőteljesen kellett volna hangsúlyozni a mondandója közepén, hogy csak vicceltél :/

✅ Lehet, hogy elég nagy a nyomás rajta e tekintetben. És próbál az elvei mellett kiállni.

2022. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!