Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól tartok soha nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok soha nem lesz már senkim. Mit kéne tennem, hogy kéne ismerkednem?

Figyelt kérdés

Persze vannak akik azt mondják hogy majd jön ha itt az ideje,dehát mégsem fog bekopogni az ajtón...

Kétszer voltam szerelmes viszonzatlanul és egy kapcsolatom volt.

Eljárni csak iskolába, vásárolni vagy könyvtárba szoktam és kb ennyi,illetve egy barátom van akivel néha elmegyünk valahova,de ilyen helyeken nem próbálkoznak az emberek vagy az is lehet hogy csak nálam nem.

Ráadásul zárkozottabb típus is vagyok. Egyébként csúnyának nem tartom magam,bár szépnek se,inkább csak átlagosnak.

Próbálkoztam társkeresőzéssel is és gondolok is rá hogy újra kéne kezdeni mivel kb ez az egyetlen esélyem,de nem nagyon akarom,mert nem igazán jön be valahogy...



2017. máj. 12. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen ,hát mert ide ilyesmi kérdéseket aztán nagy értelme van kipakolni nem úgy mint a társkeresőzésnek.
2017. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:
Nem ciki a tarskereso, amugy ha jol gondolom, lany vagy. Szerintem probalj meg torekedni arra, hogy szepnek erezd magad. Mertz kisugarzik.
2017. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. ne legyél ennyire pesszimista és negatív hozzáállású személy

2. soha semmit sem kéne!! a kell, kéne = kényszer

3. hány éves is vagy? nem vagy a halálod küszöbén, úgyhogy légyszi, ne mártíromkodj itt "Attól tartok soha nem lesz már senkim."

4. megfogalmaztad valaha is, hogy pontosan milyen tulajdonságú párt szeretnél magadnak? mind külsőre és belsőre? kétlem. na akkor itt az ideje.

5. szereted magad egyáltalán? ha te nem szereted magad, akkor hogy várhatod el, hogy majd más szeressen téged? van saját énképed?

6. önbizalomhiányos vagy, tuningold fel ezt saját célok kitűzésével és annak elérésével

7. talán ki kéne mozdulni a négy fal közül másfele is, pl. hobbicsoportok, szervezett túrák..stb. ahol lehet emberekkel megismerkedni

8. nyiss a világ felé, magától a párod nem fog bekopogni az ajtódon úgy, hogy semmit se tettél le az asztalra


Minden csak rajtad áll, az életedet te magad alakítod!

2017. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen,lány vagyok.

Fiatal vagyok, 19,tehát én sem úgy értettem hogy jajj ,már biztos nem lesz, csak tartok attól hogy esetleg nem lesz.

Valóban nem fogalmaztam még meg hogy mit keresek valakiben belsőleg, külsőleg nem is tudnám, mert pl a három ember is akit szerettem külsőleg nem is különbözhetett volna jobban, egyszerűen valaki vagy tetszik vagy nem.

Igen, szeretem magam, de egy kis önbizalomhiányom van, ebben igazad van.

Köszi a választ.

2017. máj. 12. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Óhhh nagyon fiatal vagy még. Ne parázz nyugodt legyél!!!!
2017. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19 évesen ne parázz már ilyenen. :) Bármikor felbukkanhat a nagy ő. Én csak egyszer egy hülyeséget kommenteltem egy oldalon valakinek, aztán 7 évig le sem vakartuk egymásról a másikat, és azóta is jóban vagyunk, vagyis nem váltunk el rossz szájízzel. :)

Melóban meg szintén sok minden történt. Pedig férfiként eléggé az a fajta vagyok, hogy valakinek vagy bejövök, vagy nagyon nem. És még lehet rá is játszok erre, mert úgy vagyok, hogy ha valaki szeret, akkor úgy szeressen amilyen vagyok. Amíg próbáltam más lenni néha, addig sokkal nehezebb volt. Mióta magamat adom, komolyan meg vagyok döbbenve. Ugyanúgy megkapom ismeretlenektől a negatív tekinteteket, ritkábban a pozitívat, de akik megismernek... :)

Még az életed kezdetén vagy úgymond. Még alakulsz amúgy is. Tervek az életben? Mit szeretsz? Ne erőltess semmit. Az élet mindig elhozza azt, amit el kell hoznia. Legalábbis én ezt tapasztaltam.. :)

2017. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 36 évesen találtam meg az igazit akivel 8 éve együtt vagyok. Ne aggódj, még ráérsz :)
2017. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!