Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "A férfi, aki félremegy, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A férfi, aki félremegy, az nem kap meg mindent otthon". Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel beszélgettünk erről, aki egy foglalt pasival tart fenn szexkapcsolatot. Kérdeztem, hogy nincs-e bűntudata. Azt mondta, nincs mert a férfi akkor megy félre, ha nem elégítik ki otthon.
2021. nov. 10. 21:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
43%
Van benne valami. Viszont sokkal több az olyan, aki nem lép félre, leéli az életét szexmentes házasságba. Vagy mert gyáva, vagy mert nincs lehetősége. Vagy mert nem a nők álma. Ha minden ilyen férfit konkrét helyzetbe hoznánk, tutira megugrana a félrelépők aránya.
2021. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Lachesys ***** válasza:
96%
Van amelyik azt nem kapja meg, hogy ne a barátnőjét/feleségét dugja, mert már unja. Ezen nehéz segíteni 🤷 egyszerűen vannak megszállott pinabubusok. Persze olyan is van, hogy nem kap meg valamit, de a legtöbb nem is kéri, pl bdsm körökben rengeteg férfi van aki nem is beszélt soha otthon a vagyairol, esélyt sem adott annak, hogy otthon élje ki, inkább fizet egy prostinak vagy ismerkedik titokban.
2021. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
és mit gondoltok egy olyan nőről, aki belemegy egy ilyen szexkapcsolatba úgy, hogy tudja, hogy foglalt a férfi?
2021. nov. 10. 21:14
 4/33 Lachesys ***** válasza:
89%
Ha a nő nem felel senkinek, nem O követ el megcsalást. Persze nem egy erkolcsbajnok, de a fő hunyo a férfi. Ha nem ez a nő, lenne másik. Persze amit mond, azzal sajat magát mentegeti fel, mert mindig könnyebb mindent másra fogni.
2021. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
"A férfi, aki félremegy..." az egy gyáva f**sz, aki nem mer belemenni egy konfliktusba, inkább sunyiskodik mint egy gyáva kis féreg.
2021. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Vagy nem kap meg mindent, vagy épp csak hajtja a vére.

Annak van felelőssége ilyen helyzetben aki foglalt.

2021. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
39%

5

Ezt eléggé lesarkítottad

2021. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7es: miert lesarkitott? Egyebkent hasonlo velemenyen vagyok, mint az otos. A megcsalas dontes kerdese, ha egy ferfi inkabb felrelep, mint hogy korrekten kezelje a problemakat, akkor valojaban egy gyava, sunyi alak. Nem igaz?
2021. nov. 10. 21:40
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

Én ismertem olyan férfit, aki folyamatosan félrelépett, és azt hangoztatta, hogy a férfi nem monogám, és ezt tudomásul kell venni.

A felesége nagyon boldogtalan volt, tudta, hogy ezt csinálja a férfi, de hatott az agymosás. Téged szeretlek, és úgyse találsz olyat, aki nem lép félre, mert minden férfi ilyen, ezt mondogatta. Végül elváltak, mert a csaj nem bírta hosszú távon.

Szerintem gerinctelenség.

De az is igaz, hogy nem mindenkinek van rá lehetősége, mert nem elég gazdag, nem elég jóképű. Sok férfi félrelépne, ha lenne rá lehetősége.

2021. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhez lehet ideológiát gyártani,a megcsalástól a népirtásig. (Lásd: náci propaganda.) Ez a "Nem kaptam meg, amit vártam." szimpla önfelmentő szöveg.
2021. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!