Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mik azok a tettek/tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mik azok a tettek/tulajdonságok, amikkel egy nő a szemetekben el tudja veszteni a nőiességét?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%

nálam nem igazán tettek/tulajdonságok határozzák meg a nőiességet, nem hiszek férfi/női tulajdonságokban, mindannyian emberek vagyunk, mindkét nem képviselői lehetnek bármilyenek, így nálam leginkább testi dolgokhoz kapcsolódik. az én szememben akkor veszíti el egy nő a nőiességét, ha már nem igazán néz ki nőnek, pl. Dobrev Klára. (nem politizálni szeretnék, egyszerűen ő jut eszembe mint ismert példa)

31F

2021. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2021. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
(ja és tegyük hozzá, ettől még továbbra is emberként tisztelem, csak nem érzek a részéről nőiességet)
2021. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Ez az mocskospofájú beképzelt elvarázsolt kivagyi hercegnő viselkedés amitől nekem instant kuka a nő.
2021. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Mi a baj Dobrev Klárával? Szerintem helyes nő, persze nem fiatal, de jól néz ki korához képest. Gyurcsány örülhet.
2021. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

szerintem a hajára célzott meg úgy az egész.. külsőre valóban nem nőies, viszont attól még belsőre lehet egy gondoskodó, lágy valaki.:)

és akkor többet ér mint az aki kívülre cicababa aztán belül meg inkább hagyjuk.


inkább belső tulajdonságok érdekelnének, persze írhattok külsőt is

2021. nov. 11. 09:01
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Ha mimóza. Tudom, hogy ez egy alapvetően feminin dolog és sokaknak imponáló a törékenység meg a visszahúzódó viselkedés, de engem olyan szinten fel tudnak bosszantani az ilyen élettelen, körülményes emberek, hogy úgy érzem magam mellettük, mintha egy gyerekre vigyáznék.


A dohányzás is visszataszító számomra, férfiban és nőben is lefokozza az illetőt a szememben a büdössége, a hozzáláncoltsága.


A káromkodás is visszataszító, nem nőies (férfiasnak sem mondanám). A nyomatékosító káromkodással nincs bajom, de ez a mondatonként egy "g*ci/b*zmeg/f*szom" ez kegyetlen.


A butaság. Ó, igen, majdnem el is felejtettem. Egyszerűen kiábrándító, mikor valaki ostoba és hisz dolgokban, amik egyszerűen nincsenek, nem bizonyítottak, szánalmas hülyeségek. Nem csak attól nőietlen egy nő a szememben, mert férfias a viselkedése, hanem attól is, ha olyan, mint egy gyerek. Én nem akarok senkinek az apja lenni, főleg nem annak, akivel nemi életet élek. Nem szeretem, mikor egy nőt a reklámok vezetnek, a horoszkóp alapján dönt és jellemez embereket és idióta babonák mentén éli az életét. Fölösleges, sok esetben káros és szánalmas ez a viselkedés. Persze az aranyos, mikor van egy-egy elvétett mondat egy intelligens nő szájából, ami ebbe a kategóriába esik, de elismeri, hogy butaság. Például van egy nő ismerősöm, aki hord magánál kabalát és mindig azt mondja, hogy tudja, hogy butaság, de megnyugtató számára és biztos, ami biztos. De mikor jönnek ezekkel a nyomorult dumákkal, hogy jaj, hát ém vízöntő vagyok, azért viselkedek úgy, mint egy bunkó paraszt, na az sok. Meg mikor embereket elemezgetnek olyan szempontok mentén, amit soha, senki nem igazolt, csak leírt. Hogy akinek nagy a keze, az türelmesebb. Mi a...?!


Illetve nálam az is kilőve, aki nem dolgozik életvitelszerűen. Tök jó, hogy vannak háztartásbeliek, nagyanyám nekem is az volt, de megint olyan érzésem van, mintha lenne egy gyerekem, akivel otthagyott az anyja... Nem, kösz nem, nőt akarok, nem korlátozott képességűt, aki helyett cselekedni kell, beszélni kell, gondolkodni kell, mert nem mer vagy nem akar.



Külsőre:


A túlsúly (sajnálom, de nem szeretnék egy hozzám képest is hatalmas embert, mert kellemetlen számomra)


A szürkeség. Nem kell plázacicának lenni, szeretem a smink nélküliséget is (nagyon!) de például van egy kolléganőm aki megtestesíti ezt a tomboy megjelenést. Nem csinál semmit a hajával, nem csinál semmit a bőrével, munkavédelmi bakancsban jár és bőszárú (szerintem férfi) farmerban, sportmelltartót hord és folyamatosan vegzálja a nőies nőket, hogy mennyire körülményesek. Nem ápolatlan kifejezetten, nem büdös, de valahogy nem stimmel. Én értem, hogy kényelem meg egyenlőség, de ezt nem kellene. Ott van a sógornőm, ő is egy natúr teremtés, mégis nőnek néz ki. Szedi a szemöldökét, ragyog a bőre, látszik, hogy foglalkozik a hajával (göndör), néha leengedi a haját, alap nőies ruhákat hord... Nem sminkel és nincs rajta semmi extra, olyan kis tiszta, van egy kellemes alap illata. Na, lényegében ez a különbség...

2021. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7 na egy ilyen elemzést vártam. bizonyos részével nem értek egyet de az irány az jó
2021. nov. 11. 09:11
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha xarkeverő, áskálódó.
2021. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Szőrös lábak, elhanyagolt dzsungelpunci.


Bunkó parasztos beszédstílus hosszútávon.

2021. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!