Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ez mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mennyire lenne frusztráló nektek?

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatban vagyok, és elég jó a szexuális életünk, de az aktus sosem tart addig, hogy a barátnőm is élvezni tudja. Túl hamar elsülök. Ez azért van, mert régóta nem voltam nővel. De azt is tudom, hogy idővel bírni fogom tovább is. Viszont látom rajta, hogy zavarja...

Ennek ellenére foglalkozok vele (orálisan is), miután elmentem kielégítem őt is, és nincs olyan együttlétünk, ahol legalább kétszer ne élvezne el. Azt mondta, hogy soha senki nem csinálta még ilyen jól neki, viszont maga az aktus (neki) nem jó így.

Jogosan félek attól, hogy ez komolyabb gondokat is szülhet közöttünk, ha nem elég türelmes?


2021. nov. 11. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb nőnek kevés a nyalifali. Kívánják a jó és kielégítő aktust is.
2021. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
2.menetre gyurj
2021. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért, ha 5-10 percről beszélünk, akkor azért gyorsan próbáld meg fejjebb tornázni az időt, mert ez nagyon kevés. Mikor már érzed, hogy lassan vége, akkor hagyd abba egy kicsit, válts ritmust vagy pózt. Vissza lehet azt tartani, ha igazán akarod.
2021. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ezt lehet tanulni, közösen gyakorolni. Mi azt csináljuk hogy csak akkor élvezhetek el, ha a barátnőm engedélyt ad rá. Ha nem sikerül akkor mindenféle büntetés van kilátásban. Rengeteget javultam a téren, persze nem árt pár előkészület (aznap maszturbálni, és lehetőleg minél ellazultabb állapotban szexelni).
2021. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

A parom utan nekem ez egy sokk lenne:(

Ezért se merek lelépni tole

2021. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
eléggé lelombozó lenne. utána már nem is ugyanolyan, ha nyalásra kell ,,átkapcsolni"
2021. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vers mi magadnak előtte, vagy kezd el az önuralmat megtanulni. Nem árt egy férfinak!
2021. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, pedig én a nyalást is utálom, és orgazmusom sincs soha, nemhogy minimum kétszer... De igaz, hogy engem az átlagosnál kevésbé foglalkoztat a szex.
2021. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert a nyalás jó-jó de nem az igazi.
2021. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!