Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire frusztráló az, hogy mindig el kell titkolnotok a testi vágyakozásotokat?

Figyelt kérdés

EZ a kérdés már sokszor felvetődött bennem. Különösen azóta, hogy volt egy eleinte borzasztó gátlásos barátnőm, akit csak nagyon kemény munkával sikerült felnyitni. Sok türelem is kellett hozzá.

A csók sem ment elsőre, de az igazán nehéz szakasz a petting során kezdődött. Rendkívül merev volt, nem nagyon mert lazítani. Amikor megkérdeztem, nem válaszolt, csak kerülte a témát, mint macska a forró kását. Mivel mégis nagyon tetszett, ezért kitartó voltam és tovább ostromoltam. Kicsit visszavettem ilyenkor a tempóból és csak finoman kedveskedtem neki. Többnapos szünetek után ismét próbálkoztam.

Végül lassan siker koronázta az erőfeszítéseimet. Nagy nehezen siekrült átlépni a lépcsőfokokat, lekerült róla minden ruha, de egy kész rémálom volt. Minden egyes újabb szintnél 10-szer is megkérdezte: "Ugye nem tartassz k...-nak?" Meg sem tudom számlálni, hogy mennyi puszi, csók, ölelés, bíztatás, stb... kellett neki, hogy megnyugodjon. Mostanra azt hiszem, már sikerült elérnem, hogy ne féljen és már a dolog is működik kettőnk között. És hálistennek végre tudja önfeledten élvezni! :)

Az én példám persze egy szélsőségesebb eset volt, de azért elgondolkodtatott, hogy mennyi gátlás és szégyenérzet van még ma is sok lányban. Pedig elvileg már sokkalta szabadabb a megítélése a női szexualitásnak is és mégis.

Lányok, nektek hogy sikerült a gátlásaitokat legyőzni?


2011. jan. 21. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A társadalom ribancnak nézi a nőket, ha olyat tesznek, amit a férfiak. Ami engem nem zavarna, nekem semmi bajom a férfiak életvitelével (illetve néhány férfi életvitelével), nem várom el, hogy őket is ribancnak nézzék, de a nőket is hagyják már békén ezzel :)

Szóval igen, rengeteg gátlás van bennünk.

2011. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Miért kellene eltitkolnunk a testi vágyakozást? Azért ahhoz, hogy valaki k*rvának minősüljön, annál több kell, mint amit te leírtál. A barátnőd különösen gátlásos lehet(ett), azért a többségünk nem ilyen. Normális lány nem adja magát oda az első percben, de azért ha már együtt vagyok valakivel, nem nevezem magam k*rvának csak azért, mert megcsókolom az illetőt stb.

És gondolom a fiúkban ugyanannyi félelem lehet egy kapcsolat elején, ez természetes.

2011. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát, nem csoda, ha folyton lenézik, elfojtják, eltapossák, kigúnyolják, bénának tartják, lek*rvázzák stb a nőket. Ez egy patriarchális, hímsoviniszta társadalom, ami irreális nőképet sugall, és arra kondicionálja őket. Ezen kell túllépni, és akkor nincs ilyen probléma, megvan az önbecsülése, akaratereje, önbizalma. :)
2011. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem frusztrál. megszoktam. sőt, néha még szórakoztat is, hogy nem tudja, mire gondolok, és nem is látja rajtam. pláne nem fogja biztosan megtudni soha :)
2011. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

17.34

Meglehetősen konzervatív nevelést kapott.

2011. jan. 21. 17:40
 6/13 anonim válasza:
100%
A lányok szeretik fontosnak érezni magukat és tiszteletet is akarnak, ezért kérdezik sokszor hogy "Ugye nem tartasz k*-nak?" és félnek is, hogy szex után majd otthagyják őket. Mondjuk én nem vagyok gátlásos ilyen téren , és nem is voltam.És a bnőd egy kicsit túlzásba viszi de biztos azért mert nagyon fontos vagy neki=) 17/L
2011. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jan. 21. 17:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszonylag nehéz volt. Én nem féltem annyira de nagyon nem mertem levetkőzni a volt barátom előtt. Nagyon régóta ismertük egymás több mint 10 éve és tudtam hogy soha nem bántana meg de még így se voltam benne biztos hogy jó ötlet hiszen mi van ha meglát és nem tetszek neki. És miután rengetegszer mondta már hogy szép vagyok és ne aggódjak stb., bíztatott és nyugtatott szépen lassan valamennyire megnyugodtam de még a mai napig is vannak fenntartásaim, de szerencsére már egy kicsit jobban bízom magamban de tudom hogyha majd elkezdek járni egy férfivel megint akkor neki is sok időbe fog telni és bizony kicsit kitartónak kell lennie és ha már bízni fogok benne hogy szeret (és én is szeretem majd őt) akkor már lehet bármit.

Az előző barátommal sajnos nem működött a kapcsolatom mert minket barátnak szánt a sors inkább, a mai napíg jó barátok vagyunk de félek kicsit hogy a következő férfi vajon mennyire lesz kitartó és vajon mennyire fog elfogadni. (Ezért is volt hogy én 19 éves koromig nem jártam senkivel előtte.) Szeretném ha sokáig tartana a következő barátommal a kapcsolat ha lehet örökké és ezért szeretném ha minden tökéletes lenne.

2011. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
ha konzervatív nevelést kapott akkor azért ilyen de ha továbbra is kitartassz mellette megváltozik majd.
2011. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

18.14

Szerencsére már megtörtént! :)


"Mostanra azt hiszem, már sikerült elérnem, hogy ne féljen és már a dolog is működik kettőnk között. És hálistennek végre tudja önfeledten élvezni! :) "

2011. jan. 21. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!