Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsak ki mellette ?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem valakivel aki nagy nőcsábász.

Mellettem is ismerkedett, hosszú a sztori, de a lényeg, hogy a hétvégéket mellettem töltötte (40 kmre lakunk egymástól)

1 hónapja kiderült, hogy az egyik csajsziról hazudott akivel mellettem volt, de azóta törölte magát tinderről, badoo társkeresőről, és face társkeresőről is, mert csak én érdeklem.

(előtte egy hónappal megígérte, de nem tette csak, mikor rájött, hogy elveszíthet)

Azóta teper irántam, még nem mondtam neki igent, de szerintetek mondjaK, ő 29 én 28


2021. nov. 11. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Kukázd a csávót. Ez egy patkány.
2021. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Én nem mondanék igent. Ha már a legelején sem érte be csak veled, akkor az én véleményem szerint ez később még változni fog rossz irányba. Főleg, hogy hazudozott is.
2021. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Én nem kockáztatnék. Ha engedsz neki, nagy eséllyel újra kihasználja majd a jószívűséged...
2021. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Kutyából nem lesz kolbász?
2021. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Ő még nem érett meg egy olyan komolyságú kapcsolatra, amilyenre te vágysz. Szerintem engedd el. Ha esetleg évek múlva újra adódik lehetőség számotokra, végül is tehetsz még egy próbát, de az is lehet, hogy addigra már nem is akarsz majd próbálkozni.
2021. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Adj neki egy esélyt!
2021. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem változnak! Amint biztonságban érzi magát, újra ilyen patkány lesz...az élet nem egy romantikus film, ahol a macsó srác megszelidül a lány kedvéért!
2021. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak azert teper, mert lebukott. Ha nem bukott volna le minden menne tovabb. Par honap es ugyis ujra elkezdi.
2021. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Tarts ki mellette, legalább mást nem tesz tönkre.
2021. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz már te is gyökér...
2021. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!