Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire használnád ki ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire használnád ki ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés

ha a párod testvérének a párja heti 2x 3x tud hozni a háztartáshoz szükséges dolgokat ingyen, csak szólni kell mert élelmiszert szállìt és ő maguknak is hoz. Pl.


friss gyümölcs, tojás, zöldségek, ftiss húsok stb..


Na nem tonna számra de ingyen van és friss. .


2021. nov. 13. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván élnék vele, de viszonoznám is, nem kívánnám teljesen ingyen. Tehát cserében én is megtennék neki szívességeket, vagy segítenék, amiben tudok.
2021. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki tényleg nem gond és ő ajánlja fel, akkor igénybe venném, de persze nem élnék vissza vele, nem várnám, hogy ő lásson el minden ilyennel és nekem ne is kelljen boltban ezeket venni. Időnként meg igyekezném viszonozni a kedvességét. Pl csokival, sütivel vagy aminek örülne.

Ha jobb, mint a bolti, akkor meg megbeszélném vele, hogy legyen rendszeres, de legalább egy jelképes összeget fogadjon el érte, hogy mindketten jól járjunk vele.

2021. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire vagyunk jóban. (És persze azon is, hogy valójában rászorulok-e. Van gyereketek? Van elég pénz őket rendesen ellátni?)
2021. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze..


De barátnőm ezt nem képes megérteni hogy szóljon és megpróbál hozni..és ha véletlenül mégse tud pont azt akkor következőre tud..


Nem ő inkább megveszi a pennybe, minthogy azután venne meg ott hogy esetleg ha nem tud vlmiert pont akkor hozni..

2021. nov. 13. 18:54
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez most akkor lopás? Orgazdaság? Marha vonzó tényleg.
2021. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

5-ös felvetésére nem is gondoltam, nekem evidens volt, hogy biztos csak a maradék nem tökéletesen kinéző, de amúgy teljesen jó dolgokról van szó, amit nem lehet a boltban eladni. Ha tényleg tulajdonképpen lopás, akkor úgy nekem se kéne hiába én csak kapom. Ez elvi kérdés és szerencsére nem szorulok rá, meg tudom venni a boltban is, szóval nem élnék a lehetőséggel.

Ha nem erről van szó, akkor valószínűleg csak azért veszi meg inkább, mert kellemetlen lenne neki kérni a párjának a testvérének a párjától, aki azért nem közeli hozzátartozó és lehet nincsenek is annyira jóban, hogy ne érezze magát emiatt úgy, hogy folyton szívességet kér és emiatt ő tartozik.

2021. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem, ezek nem tökéletesen kinéző dolgok de semmi bajuk csak a boltba nem mehet ki.


Amúgy jóba vannak egymással, mindig mondja ha kell vlmi szóljunk

2021. nov. 13. 19:50
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
A lopas potyazas kunyeralas kombo nem jon be.
2021. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

"friss gyümölcs, tojás, zöldségek, ftiss húsok stb.."


"


Nem, ezek nem tökéletesen kinéző dolgok de semmi bajuk csak a boltba nem mehet ki."


Nem èrtem, ezek mikor nèznek ki tökèletesen? Akkor, ha frissek...

De ha azok, akkor mièrt is nem mehetnek ki a boltba?


Nagyon sanszos, hogy igenis lopás van a háttèrben. Nekem se kène. Inkább vásárolnèk.

2021. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Maximálisan.

Természetesen viszonoznám is a segítségét valahogyan.

2021. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!