Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszom a férjemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a férjemre?

Figyelt kérdés
Én nem nézek ki valami jól kicsi a mellem a fenekem és emiatt nagyon kevés pasim volt,de az anyám gyönyörű már régóta szőkére festi a haját van melle van feneke gyönyörű az arca is.rengeteg pasim az anyámra nyomult de anyám persze visszautasította őket.de jött egy pasi aki nagyon szeretett elfogadta hogy így nézek ki szeretett,azóta ő a férjem fél éve született meg a kislányunk.ma hulla részegen haza esett hajnali 3 kor a férjem. Kérdőre vontam hogy miért nem jött haza,azt mondta egy randa nőhöz minek jöjjön haza.Pofonvágtam és azt kérdeztem akkor minek vett el? Azt mondta a lelkem miatt de amikor szexelünk mindig az anyámra gondol. Szerintetek ezzel mit kezdjek nem tudom mitévő legyek azóta sírok

2021. nov. 18. 08:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Nincs iskola?
2021. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok nekem nincs!
2021. nov. 18. 08:18
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Mjdnem elhittem ezt a sztorit, de csak majdnem. Na majd talán legközelebb..
2021. nov. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
46%
Ez komoly. Én egy ilyenért tönkrevágnám az életét, az biztos.
2021. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
3mas ezen a sztorin mi olyan hihetetlen?
2021. nov. 18. 08:22
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Ez van, ha önbizalomhiánnyal küzdve 10 körömmel ragaszkodsz bárkihez, akivel összejössz és nem arra figyelsz, hogy milyen a kapcsolatotok, csak házasság, gyerek meglegyen, aztán huhh... pipa, megvan, amit a társadalom elvár.

Másrészt a férjed egy görény, gerinctelen entitás. Jogosan haragszol rá.

Na de, ha már ez a helyzet, és van egy kicsi gyereketek is, akkor azt javaslom, próbáljátok ezt helyre hozni, valamiért csak összejöttetek, hátha van esély valami jót kihozni ebből, mert a mélypont után lehet még felívelés.

Amit javaslok, hogy legelőször a sértegetést és a pofozkodást hagyjátok abba, legalább a gyerek miatt nyeljétek le a sértettségetek és az egótokat, és normálisan beszélgetve nyissatok egymás felé. Legalább a gyerek miatt próbaljátok meg.

2021. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%

A párunk tukorképunk.


Amit magunkrol gondolunk egy ido mulva azt vágják a képunkbe.


Ha mondjuk edzenel vagy valami es azt mantráznád hogy de jo csaj vagy es buszke lennel magadra akkor vonzanad be azt hogy mások is buszkek rad.



En is vekonyka vagyok kis mell kicsi fenék. Hasam is be van esve szinte.

De a srácok megis imádnak. Exem pl állandoan gepárdnak hívott:)


Volt olyan ugyan aki utanam keresett inkább egy melles fenekest, más meg egyenesen egy debellával van utanam, de ma speciel 2 pasim van. Es imádják minden porcikám.


Szeretned kell önmagad ahhoz hogy màsok is szeretni tudjanak.

2021. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Én ebből már csak max nyitott házasságot akarok a gyerekem miatt de én úgy nem fekszem le vele hogy az anyámról ábrándozik@
2021. nov. 18. 08:26
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha elég felnőttek voltatok összeházasodni, meg gyereket csinálni, akkor legyetek elég felnőttek leülni szépen, normálisan megbeszélni a dolgaitokat. Én csak ezt mondom. 6-os voltam
2021. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Elmentem itthonról most anyámnál vagyok a férjem azóta sem keres! Beszélnem kellene erről anyámmal?
2021. nov. 18. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!