Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlreagálom, vagy...

Tényleg túlreagálom, vagy jogosan haragszom a férjemre?

Figyelt kérdés

Férjem nővérének van 2 gyereke, nekünk is 2. Jövő hétvégén a sógórnőmék elutaznak kettesben, így péntek délutántól vasárnap estig nálunk lesznek a gyerekek.

A férjem most bejelentette, hogy az egyik barátja hazajön Amerikából, és szombat délután elmennek kicsit beszélgetni, este meg sörözni. Nem szokott sokat inni, de ha hajnalban ér haza, akkor vasárnap délelőtt használhatatlan lesz. Vagyis lényegében egyedül leszek a 4 gyerekkel.

A gyerekek 1,5; 2; 3 és 5 évesek.


Szerintem ez nagyon nem fair tőle. Mi a véleményetek?


2015. jan. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%

Igazad van.

Ha az én férjem lenne már hívnám is a sógornőt, hogy program lefújva.

2015. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
22%
Biztos nehéz lesz, de érts meg azt is, hogy az ő barátja nem jön haza midnen nap. Nekem is vannak külföldön barátaim, amikor hazajönnek az nekem is szent és sérthetetlen, munkából is kiveszek szabadnapot. Te meg kibírod, sok anyukának van 4 gyereke, valahogy elboldogulsz. Beteszel egy mesét, aztán elvannak vele egy ideig. Este meg már aludni fognak, mikor a férjed megy sörözni. A férjedet meg kérd meg, hogy en igyon sokat, lefekvés előtt itass vele sok vizet és egy aszpirint, semmi baja nem lesz másnap.
2015. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
86%

2 válaszoló: az ilyet úgy hívják, hogy önzőség. Ha az asszony úgy is kibírja négy gyerekkel, akkor Te is kibírod, hogy nem találkozol a barátoddal. Logikátlan és sértő a gondolkodásmódod.


Kérdező, szerintem teljesen jogos a kiakadásod. És ezt mint családapa és férj mondom. Pontosan tudom milyen nehéz néha csak 1-2 ilyen korú gyerekkel is egyedül, nem hogy 4-gyel.

2015. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
32%

Túl reagálod. Amerikából nem jön mindennap haza a barátja. Természetes, hogy ilyenkor vele szeretne beszélgetni.

A gyerekeket lefekteted, és nincs velük gond. Ha nem iszik sokat a párod, akkor délelőtt fel tud kelni, és foglalkozni velük.

2015. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
32%

Vasarnap reggel el vagy veluk, delre eszhez ter a ferjed. szerintem tul reagalod, nem olyan nagy problema. Majd ha esetleg jol jonne, hogy a te gyerekeid legyenek a sogornodnel, akkor o is talaljon ki valami urugyet?

Ne egy hetre gondolj elore, ha nem evekre. Amugy ezt hivjak csaladikornek.

2015. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Szombat munkanap lesz: reggel elmegy dolgozni, onnan a haverjával bulizni.
2015. jan. 4. 11:03
 7/51 anonim ***** válasza:
58%
Tőled is önzőség azt kérni a férjedtől, hogy ne találkozzon a barátjával, aki Amerikából jön haza! Kompromisszum: vasárnap ne aludja át a fél napot,együtt legyetek a gyerekekkel! Csak kibírja.
2015. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg azt kellene csinálnod, hogy nagyon kedvesen meghívod a barátot hozzátok, mert ugye e férj NEM TUD elmenni most otthonról a TESTVÈRE gyerekei miatt, de azt sem akarod, hogy ne találkozzanak. Ennyi a megoldás.
2015. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
82%
Én mondanám, ok szivem, menj csak. hatra itthon vagy reggel, mert akkor én lépek le barátnőzni, érezd jól magad a 4 gyerekkel, mint én tegnap.
2015. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
51%
Persze, az a megoldás, szemet szemért? Milyen hülyeség már ez! Ez az utolsónak szólt. Valami közös pontot találjatok ki, mert igazából egyik sem "igazságos", valami középút kell. Az jó volt, hogy legyenek nálatok a fiúk!
2015. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!