Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt csinálnia?

Figyelt kérdés

Ha vlmit mondok neki hogy ne vegyen mert van itthon vagy mondjuk szólt tesóm hogy van nekik és mi ne vegyünk majd ha kell nekünk, ad belőle.


Pl

Szóltam neki hogy ne vegyen a gépbe tablettát, se semmit mert tudtam hozatni olcsón, erre múltkor hozza be a kocsiból mert ő vett..direkt szóltam..

Vagy

mondtam szeptemberben hogy van tesómèknal szélvedő mosó folyadék télre, ne vegyen, adnak nekünk, erre vett..


Úgy csinál mint akinek annyi pénze van hogy neki nem számít az a kis pénz ami így még tudna maradni..


Ezekből visszatérően vannak vitaink most se szol hozzám meg van sértődve..miután újból vita lett hasonlók miatt


Én ezt úgy érzem hogy felesleges pénzkidobas..


2021. nov. 21. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az milyen párkapcsolat, ahol 1000 forinton feszültség van? Nem gondolod, hogy ez csak egy tünet, nem a probléma forrása?
2021. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem figyel eléggé mikor beszélsz, így nem marad meg a fejében amit mondtál. Ellenben látja, hogy x dolog fogyóban van és szeretné pótolni. Szerintem az is szuper, hogy figyel erre. Valószínűleg ő is így gondolja és ezért sértődik meg és/vagy a stílus miatt, amiben szólsz neki.

De valóban inkább tünetnek tűnik, mint konkrét oknak.

Írd föl jól látható helyre, hogy mi kell, vagy azt, hogy mit ne hozzon semmiképp. Illetve (nyugodtan, nem vitatkozva) kérd meg, hogy figyeljen jobban és fejtsd ki, hogy ez neked így miért rossz. Ha érdekled, figyel és megérti, esetleg még mond is valamit, amitől te is megértőbb leszel. Ha nem... Nos akkor ez valóban tünet, nem a probléma valós forrása.

2021. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem akarja, hogy a tesódék adjanak nektek dolgokat, inkább direkt megveszi ő, hogy ne mástól kelljen kérni. Lehet az sértené az egóját.
2021. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dafke csinálja, hogy kiprovokálja a szakítást.
2021. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj ha 1x 1x véletlenül előfordulna..de kb 2hetente állandóan ..és így sok ezer sokra megy..
2021. nov. 21. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!