Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hónapokig nem beszéltetek,majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig nem beszéltetek,majd kibékültetek és újrakezdtétek? Vannak itt ilyenek ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eddig működik, hamarosan újra összeköltözünk. Mire vagy kíváncsi?
2021. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára kamaszkoromban volt ilyen. Ma már nem lenne. Akivel nem tudunk megbeszélni valamit RÖGTÖN, azzal elvész a bizalom. Pláne úgy, hogy velem mindent meg lehet beszélni, abszolút toleráns vagyok, de ha valakivel nem lehet megoldani a dolgot, akkor megette a fene...
2021. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: mennyi ideig tartott ,hogy nem beszéltetek ? Mi volt az oka ?
2021. nov. 21. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Hogy pontosan meddig nem beszéltünk nem tudom. Az biztos, hogy kb fél év után kezdtük újra felvenni a kapcsolatot, akkor még nem párkapcsolati szándékkal előtte elvétve inkább funkcionális okból írtunk egymásnak, de nem találkoztunk. Kb 1 évnél kezdtünk újra beszélni a kapcsolatról. Most kicsit kevesebb mint egy éve vagyunk újra együtt.

A probléma sokrétű volt, de leginkább a párom elvakult munkamániája volt a gond. Nem figyelt rám, a prioritási lista legaljára kerültem, aludni járt haza, nem beszélgettünk, ha mégis vita lett, mert nem figyelt rám, önző volt. A szex elmaradt, mert állandó feszültség volt. Sokszor elzavart, ha közeledtem, nem vágyott sem a társaságomra, sem az érintésemre már a végén, bár az utolsó pár hónapban különösebben én sem. Csak éltünk egymás mellett idegenekként.

Ez a folyamat 1,5-2 évig tartott, kisebb javuló időszakokkal. De összességében zuhanó repülés volt. 5 évig voltunk együtt.

A párom felismerte a hibáit az egy év alatt és azt is, hogy hiányzom, kellek neki. Ezért miután részletesen átbeszéltük az egészet, úgy döntöttünk kaphat a dolog egy új esélyt, új alapokkal. Nekem is kellet néhány dolgon változtatni, most közösen tanuljuk, hogy kéne egészségesen működtetni egy kapcsolatot. Jobban működünk, mint valaha, már ezért megérte. Ha sikerül hosszú távon is, akkor ez a kapcsolat lesz az, amiben gyereket szeretnék.

2021. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kívánom,hogy sikerüljön és köszönöm ,hogy ilyen hosszan kifejtetted.
2021. nov. 21. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Majdnem egy év után kezdtük újra. Közben kb semennyit nem beszéltünk, mert folyton letiltottam. kb 3 havonta volt pár nap, amikor feloldottam, de csak veszekedés lett a vége. Úgyhogy mondhatni, majd' 1 évig nem igazán beszéltünk.

Most a régi sérelmeket leszámítva működik, de sokat kell még dolgoznunk azon, hogy teljes legyen a harmónia.

2021. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!