Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Urak születésnapi meglepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Urak születésnapi meglepetés javaslatok/vélemények?

Figyelt kérdés

Csak hónap végén kapok fizetést, így sajnos kérdéses, hogy tudok e páromnak értékesebb ajándékot venni... Így arra gondoltam saját készítésű tortával lepném meg :). (Plusz lesz egy baráti összejövetel.) Ti örülnétek ennek a kis apróságnak, ha másra nem futtya sajnos :S ? Vagy esetleg egyéb ötletek? Nyitott vagyok XD de ha lehet reális dolgokat, pls.

Előre is köszi :).


2010. szept. 4. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A nap vegi szex legyen izgalmasabb, legyen ott is egy kis meglepetes
2010. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze, hisz a szándék a fontos :p
2010. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végülis a nap bármely szakában ha szexre kerül a sor, mindig van benne valami újdonság vagy hasonló, pl: többféle póz,orál,más mozgás, esetleg szerepjáték stb. Szóval ezzel nincs gond :). De igen, ez is jó ötlet.
2010. szept. 4. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:
lepd meg azzal hogy megtanulsz helyesen írni :)
2010. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jelenleg nem a helyesírási probléma volt a kérdés. De örülök, hogy neked van időd ezzel foglalkozni :D. Én legalább nem olyan általános értelmetlen kérdést tettem fel mint: Júj egy fiú bedugta az ujját a puncimba, ettől lehetek terhes?, vagy: 13 évesen gáz, hogy átment rajtam a fél iskola?.... MOST ÉN NEM ERRE VAGYOK KÍVÁNCSI, NE HARAGUDJ. :D
2010. szept. 5. 00:02
 6/7 anonim ***** válasza:
nem haragszom, csak simán a véleményem mondanám el, én örülnék, hogy ha a te szinteden lévő barátnőm (teoretikus eset, nem kezdek ilyen lányokkal ált :D) próbálna kicsit javítani az általános műveltségén, szerintem szép ajándék :)
2010. szept. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi szoktunk saját készítésű ajándékot adni a haverjainknak:pl egy lázmérőt (készülhet az papírból is nem az anyag a lényeg)ami be van vonálkázva és számozva az adott nem átlagéletkoráig.A piros vonal pedig besatírozva addig a pontig ahányadik évéig éppen eljutott e jeles napon az ünnepelt

hát igen homorérzék azért jó ha van az érintettnek

2010. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!