Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Születésnapi meglepetés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnapi meglepetés?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és jövőhéten lesz a 28. születésnapja. Szeretném neki emlékezetessé tenni ezt a napot, így szívesen elvinném őt valami különleges helyre. Lehet akár szabadtéri program, vagy bármi más, a lényeg, hogy emlékezetes legyen, és különleges...

Kapott már valaki olyan meglepetést szülinapjára, ami feledhetetlen élmény volt, vagy van valakinek valamilyen jó ötlete?


2010. márc. 10. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Építsetek gátat! mert MIND MEGHALJUNK!!
2010. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
vidd el a marsra
2010. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még nem kaptam ilyet, de egyszer készítettem évfordulóra egy vastag könyvecskét, amely tele volt a közös emlékeinkkel. Fotók, vonatjegyek, mozijegyek, színházjegyek, beragasztott közös versikék, idézetek, emlékezetes tájak, amerre jártunk. Gondolom, ezt születésnapi apropóval is el lehet készíteni, elviheted egy szép kilátóhoz, egy vacsorára, vagy a vidámparkba, miközben átadod. Szerintem szép.
2010. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban örülne neki,hha egy romantikus estét együtt töltenétek :)
2010. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!