Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos azért szakitani mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos azért szakitani mert nem áll ki magáért?

Figyelt kérdés

Mindent nekem kell megoldani a barátnőm helyett.

Unom már hogy én vagyok az apja.

Többször beszéltünk erről ilyenkor szabadkozott hogy ö biza megváltozik, de semmi nem váltózott.



#életképtelenség #Nem áll ki magáért #Tutyimutyi nő
2021. nov. 22. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Bármiért is jogos szakítani, ha te úgy érzed, nem bírod elviselni.

2. Én is utálnám, ha mindent nekem kéne megoldani a párom helyett, meg mindig nekem kéne kiállnom érte. Bizonyos időnként, bizonyos szituációkban persze teljesen oké, de mindennek van határa.

2021. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.

Azért szakítasz amírt akarsz.


Es igen, ez hosszútávon zavaró. Én speciel nagyon nem bírom az ilyen embereket.

2021. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen miatt nemhogy szakítottam, össze sem jöttem egy sráccal.

Ez volt majdnem az i-re a pont, hogy nekem nem kell olyan srác, aki akkora pancser, instabil bizonytalan, szerencsétlen, hogy "gyenge nő" létemre is a "gyerekem"egy férfi helyett, és én vagyok a "pótanyja" 20 évesen egy 25 éves srácnak.


De rendes udvarias voltam vele mindig is, mert jószívű, jólelkű, hasonló nőt érdemel, a fentivel soha nem bántottam meg, és nem mondtam neki el. Csak annyit meg olyanokat, másba vagyok szerelmes stb hogy ezért/ilyenek miatt nem jövök vele össze. Meg zavar hogy nem állna ki ertem, ha kell és egy nyuszi nekem kicsit.

(Magyarán nem érzem az "erőt" aki majd megvéd, vagy "támasz", a férfit benne. Hanem aki mondjuk hagyna meghalni is az útszélén akár, mert nem tudja mit csináljon.)

2021. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes írta, bármilyen ok jogos, ha te annak érzed.

Annyit azért hozzá tennék, már csak a jövőre nézve is, hogy aki konfliktus kerülő és nem tanulta meg idejében, helyesen kezelni a helyzeteket, képtelen az asszertív kommunikációra, annak nem két nap és nem kevés energia befektetés ezt begyakorolni. Nekem évekbe telt eljutni addig, hogy bizonyos kapcsolataiban, bizonyos helyzetekben, képes legyek megvédeni magam és a véleményem és még mindig csak tanulom igazából. Még mindig első gondolatom a kihátrálás és nem mindig sikerül időben kapcsolom, mert az automatizmus, a sok éves megszokás nagyon makacs dolog.

Nem a lány védelmében írom, inkább csak okulásul. Ha ő ezt a védekezési, megküzdési stratégiát fejlesztette ki, akkor irreális elvárás, hogy máshogy viselkedjen. Illetve nagyon hosszú idő és bizonytalan a végkifejlet.

Szerencsésebb megszakítani a kapcsolatot, ha felismered, hogy a másiknak olyan alapvető, akár a jelleméből, akár hibás berögződésekből fakadó hibája van, ami téged zavar és a személyiségének, jellemének alapja.

Ugyan ez igaz az agresszióra, hazudozásra, kicsapongásra. Lehet, hogy türelemmel, idővel és sok-sok akaraterővel lehet javítani, esetleg fel lehet hozni odáig, hogy tényleg működjön a kapcsolat, de a többségnek nincs erre elég ideje, türelme és/vagy akaratereje.

2021. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ezért nem kell számítani.
2021. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármiért jogos szakitani!


Én nőként (sajnos) ugyanilyen vagyok! Valahogy rettegek a világtól, vagy bármilyen ugyintezestol.... 😒 megérteném, ha ez valakit zavarna, es emiatt lapatra kerülnék

2021. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!