Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen megoldásokat illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldásokat illetve kiutat láttok a jelenlegi helyzetből? Én szakítani nem szeretnék, de mivel ő sem mondja, így gondolom ő sem.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van egy párkapcsolatom már lassan két éve, viszont egy hónapja nagyon összevesztünk, ami főként az én hibám/kiakadásom miatt volt. Majdnem szakítottunk. Viszont azóta semmilyen módon nem nyit felém, nem oszt meg semmit, nem kérdez szinte semmit.ha én kérdezek, akkor amilyen szűk szavúan csak lehet válaszol.Felhúzott egy nagy falat közénk. A veszekedés után megbeszéltük, ha úgy érzi, akkor beszèljünk hogy véget szeretne vetni az egésznek. Igyekszem türelmes lenni, kert ő ilyen nagyon magába forduló típus.Viszont semmit se mond nekem. Nem tudom, hogy hogyan tudnék nyitni felé. Együtt élünk, de mégis mint két idegen. 28 éves nő vagyok



2021. nov. 8. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Min vesztetek össze?
2021. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyik haverja nagyon bunkón viselkedett és kiakasztott. Utána már szó szót követett és minden is feljött.
2021. nov. 8. 12:30
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ingatag lábakon áll egy olyan kapcsolat, ami egy bunkó haver miatt gallyra megy, nem gondolod?
2021. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A minden is komoly probléma, át kellene gondolni, hogy mik hangzottak el! Mi volt bántó, vagy éppen jogos, történt -e változtatás bármelyikőtök részéről.

Ha 1 hónapja durcizik, épp ideje megkérdezned, hogy mi a baja! Ha nem beszélitek át, nem változtattok, akkor a kapcsolatotok halálra van ítélve.

2021. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
1 hónapja nem áll veled érdemben szóba? Én nem viselném el ezt a durcizást, felnőtt emberek vagyunk, ha baja van mondja vagy ne hisztizzen. Az is elég érdekes, hogy magadat hibáztatod amikor igazából annyi történt, hogy kibuktak a problémák. Nyilván nem a bunkó haver itt a fő ok. Én még egyszer leültetném, elmondanám mi a bajom, megkérdezném neki van-e mondanivalója, aztán ha nincs akkor nem tudsz mit csinálni. A szakítás meg nem kívánságműsor, sokszor kényszerűség. Attól, hogy ő nem mondja még simán játszhat arra, hogy te beleunj és kidobd. Sok jellemtelen ember csinálja ezt, mert meglépni már nincs töke, csak kiprovokálni.
2021. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Valszeg szakítana már, de gyáva hozzá, ezért próbál téged sarokba szorítani, hogy szakíts te, így te leszel a szemét. :)
2021. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Sok fiatal fejében van egy ilyen illúzió, hogy ha probléma van egy kapcsolatban, akkor már vége. Itt nem rád gondolok, hanem rá. Én is ezt gondoltam, és a barátnőim tettek képessé rá valamennyire, hogy beszéljek problémákról velük. Eleinte simán csak szakítottam, hogy majd a következőnél nem lesz szükség erre, mert nem fért bele a fejembe, hogy valamit meg is lehet javítani. Meg hát betegesen konfliktuskerülő voltam, meg elkényeztetett, a két (édes és nagy-)anyám kitalálta minden gondolatomat, és ezt vártam (el) a barátnőimtől is. Szóval vannak ilyen arcok is, én képes voltam valamennyit változni, hála a nők türelmének. Persze nem mindenki akar ilyet játszani, teljesen megértem. 48f
2021. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Már szakított veled, mit keresel még ott? Elég beszédes az egy hónap csend. Gyáva, nem mer kirakni, megvárja amíg te hagyod el hogy ő lehessen az áldozat.
2021. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sokan a türelem részét javasolták, akik nagyjából ismerik. Ő az a típus, aki nem nézi ki az áldozat vagy nem az áldozat. Ami neki rossz, azt megjegyzi/mondja.


Most jogosan hibaztatom magam. Rossz szokásom bolhából elefántot csinálni.

2021. nov. 8. 15:19
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Ne hibáztasd magad. Nem szeret. Aki szeret az nem így viselkedik, hanem megoldásra törekszik, bárki is a hibás.
2021. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!