Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális,hogy 22 évesen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy 22 évesen lány létemre csak ennyire van szükségem ?

Figyelt kérdés

Volt egy 6 éves kapcsolatom, 2 évet együtt éltünk. Teljesen belefásultam. Csúnya vége lett, engem teljesen rideggé tett.


Szóval van most barátom,ami teljesen megfelel az igenyeimnek de sokan bolondnak néznek emiatt és,hogy megfogom bánni. Tavkapcsolat. A lényege az,hogy megvan a közös szimpátia, vonzódás, rengeteg közös téma. Na és ennek a kapcsolatnak az a lényege,hogy havi kb 3x találkozunk, olyankor elmegyünk kirándulni,ebédelni, szexelünk nála. Emellett mindennap beszélünk kb 2-3 órát videóhivasban. Nekem ez megfelel ,elég EGYENLŐRE.Ő 1 éven belül szeretne velem összeköltözni, én is nagyon szeretnék vele. De úgy érzem ennek most megvan a varázsa. Nincs annál szebb érzés mikor fárasztó,monoton hét/hetek után elutazol egy csomó kilométert és meglátod őt. Teljesen idegen helyen,de ott van melletted így tudod ,hogy biztonságban vagy. Elmentek a csendes erdőbe kirándulni,vagy valami programra, ebédelni, szexelni nála,közösen aludni. Majd hazamész, és várod a következő találkozót. szó szerint hülyének néznek,hogy ebbe mit lehet élvezni. Hűség (tudom jól hogy sem ő sem én nem nézünk rá másra ), vidámság,nyugalom. Elmarad a felesleges stressz amit a párkapcsolatok hordoznak. Ha tényleg szeretitek egymást úgyis kitartotok. Csomó ember nem ért meg. De most komolyan jobb lenne ha egy rendes parkapcsolatban idegbeteg lennék ?


2021. nov. 23. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2021. nov. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb fajta kapcsolat, legalábbis számomra csak ez működött eddig. Az is jó (volt) mikor én utaztam, de inkább ő jött, mivel nálam ideálisak voltak a körülmények. Egyáltalán nem volt különösebb gond a 200 km, persze hasznosan telt az idő :) Erre a barátnőmre gondolok a legszívesebben vissza, aztán az összeköltözés után egy év nem telt bele, és vége lett - alapvetően én nem vagyok alkalmas az együttélésre.
2021. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!