Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális,hogy 22 évesen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy 22 évesen lány létemre csak ennyire van szükségem ?

Figyelt kérdés

Volt egy 6 éves kapcsolatom, 2 évet együtt éltünk. Teljesen belefásultam. Csúnya vége lett, engem teljesen rideggé tett.


Szóval van most barátom,ami teljesen megfelel az igenyeimnek de sokan bolondnak néznek emiatt és,hogy megfogom bánni. Tavkapcsolat. A lényege az,hogy megvan a közös szimpátia, vonzódás, rengeteg közös téma. Na és ennek a kapcsolatnak az a lényege,hogy havi kb 3x találkozunk, olyankor elmegyünk kirándulni,ebédelni, szexelünk nála. Emellett mindennap beszélünk kb 2-3 órát videóhivasban. Nekem ez megfelel ,elég EGYENLŐRE.Ő 1 éven belül szeretne velem összeköltözni, én is nagyon szeretnék vele. De úgy érzem ennek most megvan a varázsa. Nincs annál szebb érzés mikor fárasztó,monoton hét/hetek után elutazol egy csomó kilométert és meglátod őt. Teljesen idegen helyen,de ott van melletted így tudod ,hogy biztonságban vagy. Elmentek a csendes erdőbe kirándulni,vagy valami programra, ebédelni, szexelni nála,közösen aludni. Majd hazamész, és várod a következő találkozót. szó szerint hülyének néznek,hogy ebbe mit lehet élvezni. Hűség (tudom jól hogy sem ő sem én nem nézünk rá másra ), vidámság,nyugalom. Elmarad a felesleges stressz amit a párkapcsolatok hordoznak. Ha tényleg szeretitek egymást úgyis kitartotok. Csomó ember nem ért meg. De most komolyan jobb lenne ha egy rendes parkapcsolatban idegbeteg lennék ?


2021. nov. 23. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen. De szerinted nem, ha ezt meg kellett kérdezned.
2021. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elbizonytalanítanak. Mindenki furcsán néz rám akinek ezt elmesélem. Egyedül anyum gondolja azt,hogy ez jó nekem.
2021. nov. 23. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Mert nincs önbizalmad. Akinek van önbizalma, az nem gondol úgy magára, hogy "lány létemre", hanem tudja, hogy ő Kata, és neki ez a legmegfelelőbb.
2021. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Ez számomra is egy nagyon ideális felállásnak tűnik, de nem tudom meg tudnám-e valósítani, nem lennék-e folyton gyanakvó stb.

Nem értem mit törődsz mások véleményével ha nektek ez így jó?

2021. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked jó, ne törődj mások véleményével.
2021. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Nagy farka van? 😂
2021. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Soha ne hidd, hogy a jó kommunista egymás seggében létezés helyes, ez meg fura.


Szerintem tök ideális konstrukció, én is éltem ilyen kapcsolatban. Mindig a legjobb arcunkat mutatjuk így, és a legjobbat látjuk a másikból. Gyakorlatilag 100%on élvezzük ki egymást, a gondol nélkül.

2021. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem te félsz megint teljes mértékben elköteleződni.

Fiatal vagy még előtted az élet blabla ez hükye szöveg lenne erre.

Neked ez így most jó, komfortos elég is neked ennyi

Félsz attól hogy ez a varázs elmúlna es monotonná válna ha minden nap együtt lennétek( ami kicsit igaz is).

Adj időt magadnak. Beszélj erről vele is.

Fura de kicsit próbáld úgy gondolni mintha együtt lennétek, hazamennél munkából ő várna stb.

De lehet szimplán csak kikellene próbálni milyen is vele az élet.

Ugorj fejest,ha nem jó van mimdig választásod. Sok erőt és tényleg gondolkozz ezen. Nekem általába beszokott válni

2021. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is majd egy év volt míg összeköltöztünk.

Nem volt ennyire távkapcsolat, de mondjuk szexről szó sem lehetett, több ok miatt sem.

Négy év után lett vége, de szerintem az az első volt a legszebb.

Csak nyugi. A te életed!

2021. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyud sem gondolja, kb 1 hete láttam a kérdést "a másik oldalról"... De ha neked jó így, akkor nem mindegy, ki mit gondol? És nem aggódsz az összeköltözés miatt?
2021. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!