Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értethetnék mdg vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értethetnék mdg vele dolgokat?

Figyelt kérdés

Nem jó a kapcsolatunk így egy mély beszélgetés előtt állunk.


Csak nem tudom hogy szimplán mondjam el a bennem rejlő érzéseket, vagy példákat is mondjak miért alakult ki bennem amit most érzek.

Ezt próbáltam korábban még " melegében" elmondani neki, nem értette igazán, eredménye nem lett..


Ő az első barátnőm így ilyen előtt még sosem álltam.


2021. nov. 25. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el, hogy mire gondolsz, meg te mit szeretnél, mit tervezel. Milyen változást akarsz, min tudsz te magad változtatni, stb.

Ha sose ért meg, akkor vagy nem mered őszintén elmondani, hogy mi bánt, csak kerülgeted, és ő nem látja be így, hogy mi a baj. Vagy ha őszintén elmondod, de semmi nem történt, akkor most se fog, és lehet, hogy érdemesebb szakítani. Ha ő az első, akkor még ez amolyan tanulókapcsolat. Vond le a tanulságot, legkésőbb csináld okosabban. Csak már mással.

2021. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem sikerült melegében megbeszélni, akkor most mondj el mindent, és igen, jó ha tudsz okokat (példákat) hozni, hogy mi milyen érzést valtott ki nálad. A lényeg a tabuk nélküli őszinteség, de amennyire lehet kedvesen és kerüld a személyeskedést. Valamint ne menj bele veszekedésbe, hanem keressétek a megoldást.
2021. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!