Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más párt keres a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brokengirl kérdése:

Más párt keres a barátom a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Mostanaban nagyon sok női streamert nézett, volt belole mar kisebb veszekedésünk, mivel 6 ev van köztünk mindig elmondja hogy a korkülönbség miatt nem lehet velem kommunikálni.

Az emult 2 hétben elkezdett bekovetni egy csomó lányt aki ugyan azt a sportot űzi mint ő arra lettem figyelmes hogy levette a tagelesem instan a bioabol valamint a közös kepunket. Tul gondolom?



2021. nov. 25. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én kivágnám, aki menni akar, menjen csak.
2021. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

"mindig elmondja hogy a korkülönbség miatt nem lehet velem kommunikálni."


Én már csak emiatt is elgondolkodnék a szakításon a helyedben.

2021. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy túlgondolnád.
2021. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%

Mondjuk ilyen usernévvel én elgondolkoznék rajta, hogy egy szakember mit tehet az önbecsülésemért.


Hány évesek vagytok?


Ez a hat év sok lesz, hacsak nem vagytok közelebb a 30hoz mint a 20hoz.

2021. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!